Arshavin po zápase s WBA

 

Andrei se pro svůj web již tradičně rozhovořil o zápase, tentokrát proti WBA…

 

Arshavin.eu : Andrei, v čem vidíš hlavní příčiny domácí prohry?

AA : nehráli jsme dobře, to za prvé, a nedařilo se nám, to za druhé.

 

Arshavin.eu : v čem se nedařilo?

AA : příliš jsme ztráceli míče, řada věcí se nám nepodařila. A WBA, naopak, odehrál vynikající zápas, hodně se jim dařilo. Mohli nás trestat za naše chyby. Prostě to nebyl náš den. To je vidět i na výsledkové tabuli. Více není co ke hře říci.

 

Arshavin.eu : rozhodčí  nařídil proti Arsenalu penaltu, ale proč ne proti hostům? Když situaci opakovali na velkých obrazovkách, celý Emirates nespokojeně hučel. Po vaší střele hrál obránce rukou.

AA : proč nenařídil penaltu? Protože u nás porušení pravidel viděl a v jejich případě ne.

 

Arshavin.eu : tabulka je pořádně zamotaná, po tomto kole.

AA : ano. Toto kolo nám dalo možnost přiblížit se k Chelsea a odtrhnout se od dalších klubů. Bohužel jsme tu šanci nevyužili. Budeme se muset pokusit snížit odstup v dalším kole.

 

Arshavin.eu : možná vám medvědí službu prokázala skutečnost, že jste už před zápasem věděli výsledek z Manchesteru?

AA : nemyslím si to.

 

Arshavin.eu : kolo ještě neskončilo, ale výsledky jsou zajímavé. A hlavně mistrovství je zajímavé. Kdo by si pomyslel, že Everton padne tak dolů.

AA : to je anglická Premier League. Nic zde není předem určeno, stát se může cokoliv.

 

Arshavin.eu : sázkové kanceláře dnes dávali na vítězství Arsenalu v průměru „1,15“, to bylo hodně málo, zdá se, že vůbec nevěřili v to, co se dnes nakonec i odehrálo.

AA :    mě takové věci nezajímají. Mě zajímají vítězství mužstev, za které nastupuji.

 

Arshavin.eu : nahrál jste na jeden gól, několikrát jste nebezpečně centroval, nastřelil jste tyčky, nenařídili po vaší střele penaltu. Jak se sám hodnotíte?

AA : nehodnotím, ani tým, ani sebe.

 

Arshavin.eu : před vámi jsou zápasy s Partizanem a Chelsea. Je zřejmé, že každý z nich je důležitý, ale přesto, který více?

AA : zatím je příliš brzy myslet na Chelsea. Nejprve se musíme soustředit na Champions League. Start jsme měli úspěšný, teď je nezbytné naši pozici posílit. Teprve po zápase se srbským klubem se začneme připravovat na Chelsea.

 

 

 

/arshavin.eu/