Arshavin po zápase s Wolves

Arshavin.eu : o zápase …

AA23 : domácí nás v úvodu trochu potrápili, dařilo se jim, vytvářeli nebezpečné situace před naší brankou. Dá se říci, že skóre je výrazné. Ale z druhého pohledu, si myslím, že se dnes nedá konstatovat, že Arsenal odehrál vynikající zápas. Jednoduše se projevila kvalita hráčů našeho týmu, je výrazně vyšší, to potvrdilo i naše jednání v těch momentech, které jsme vytvářeli v protiútocích. Právě tyto kontry končily gólovými situacemi. No a ve druhém poločase jsme v klidu dovedli zápas k vítězství. 

Arshavin.eu : co vyvolalo některé změny v sestavě?

AA23 : co to vyvolalo? Nevím. Tady se takové otázky nekladou. Koho postaví, ten i hraje.

Arshavin.eu : na modrém dresu vašeho týmu, přímo na středu hrudi, jsme pozorovali červený odznáček.

AA23 : 14 dní všichni Angličané nosili tento odznak na oděvu. Dnes se ukončila tato dvoutýdenní akce, věnovaná památce lidí, kteří zemřeli ve všech válkách. Proto byl tento emblém našit na našich dresech. 

Arshavin.eu : 14 vteřin před gólem Arshavina byl jeden nebezpečný moment. Střílel jste do horního rohu branky, ale brankář domácích vytěsnil míč nad břevno. Byl jste zklamaný? 

AA23 : čestně? Ano. Byl by to krásný gól. Na druhou stranu, ne vždy to tam padne. Kdybych věděl, jak to vše dopadne….

Arshavin.eu : bohužel někteří hráči Arsenalu opět utrpěli zranění. Proč se tak „daří“ vašemu týmu? 

AA23 : hráči Arsenalu jsou často zranění.

Arshavin.eu : Andrei, historka s Vaší žlutou. Řekněte, kdysi dávno ředitel „Směny“ Besov chlapcům za něco takového nadával. Sám si vzpomínám, že za podobný zákrok místo dne volna byl trest jednoho dne navíc v tréninkovém centru. („Směna“ je juniorka Zenitu, pozn. Patrick ) 

AA23 : raději den v tréninkovém centru . Ve „Směně“ jsem prožil dobré roky života. A výchova? Byla dobrá, samozřejmě, žádné křivdy ze strany vedení necítím. K dnešní epizodě, hrál jsem prostě podle situace. Ztratili jsme míč a situace se vyvíjela nebezpečně, kdybych neporušil pravidla, mohla se rozvinout nebezpečná akce proti nám.

Arshavin.eu : na začátku druhé půle jste něco vesele řešil s Cescem. 

AA23 : už si nepamatuji, o čem jsme žertovali .

Arshavin.eu : a teď, čemu se smějete v autobuse? 

AA23 : William, naše desítečka, nikomu nedovolí si sednout vedle něj . 

Arshavin.eu : většina návštěvníků Vašeho webu jsou rusky mluvící. Bezvýhradně všichni se zajímají o náladu kapitána „ruské sborné“ před baráží se Slovinskem. Včera Vaše žena Julia poznamenala, že Slovinsko dostalo jen čtyři branky v kvalifikaci.

AA23 : jestli bude těžké jim dát gól? Nějak bylo, nějak bude. V úterý máme sraz v Moskvě a začneme tento úkol řešit. 

/arshavin.eu/