Arshavin žertem : fan´s mně mají raději než moje žena

alt

 

Andrei Arshavin se v rozhovoru pro Sky Sport News přiznal, že hra v Premier League je o mnoho složitější, než si to představoval před svým přestupem.

 

Připomeňme, že ruský reprezentant přestoupil do týmu ze severu Londýna na začátku roku 2009 ze Zenitu a velice brzy se stal „miláčkem“ Gooners z celého světa.

 

Po 27 odehraných zápasech na ostrovech má Arshavin na svém kontě dvanáct branek. Nehledíc na tak dobrý výsledek Arshavin přiznává, že hra v Anglii je těžší, než očekával.

 

„Před přestupem do Arsenalu jsem si myslel, že jestli udržím formu a budu hrát ve velkém týmu, tak se mi bude hrát snadno. Na místě jsem se ale přesvědčil, že je vše jinak a nejlepším příkladem je i nedávný zápas s Burnley nebo Wolverhampton. Takové týmy hrají velice ostře a není čas na kličky nebo dribling, pokud uděláš při držení míče jen dva dotyky s míčem, můžeš být rád.“

 

Arshavin také věří, že po novém roce začnou kanonýři ještě více bojovat o titul, ale že si nemůžou dovolit už více ztrácet body.

 

„Měli jsme několik příležitostí být na špičce, ale nevyužili jsme je a jsem trochu zklamaný. Jestli nyní vyhrajeme několik příštích utkání, tak budeme zpátky v souboji o titul, ale nemůžeme již ztrácet body.“

 

Arshavin se také pochvalně vyjádřil na adresu trenéra Arséne Wengera.

 

„Boss mi dává více volnosti, požaduje ode mne jenom, abych přizpůsobil svou hru situaci na hřišti.“

 

„Jsem v Arsenalu šťastný a často mám pocit, že mne fanoušci mají rádi víc, než moje vlastní žena“, zakončil žertem.

 

 

/Sky Sports/