AW po zápase s Liverpoolem

O předvedeném výkonu…

Jsem frustrovaný výsledkem, nikoliv však výkonem i přesto, že jsme byli trochu ustrašení. V prvních 20 minutách nás přehrávali, ale dokázali jsme se vrátit přesvědčivým způsobem. Za stavu 2:1 jsme ukázali charakter, vyrovnali na 2:2 a poté zvýšili na 3:2. Frustrace pochází z faktu, že jsme měli za stavu 3:2 asi tři situace, kdy jsme měli jít do vedení 4:2, ale selhali jsme. Fakt, že jsme inkasovali branku v poslední minutě není v Anglii nic neobvyklého. Byl to zápas ve vysokém tempu a oba týmy za sebe vydali absolutně vše. Znovu jsme ukázali velký charakter a odnesli jsme si jeden bod. Když se podíváte na nedávné výsledky, tak si uvědomíte, že všude to je velmi vyrovnané a pro každý tým obtížné.

O tom, co si ze zápasu odnesli hráči…

Musí transformovat svou frustraci ve větší motivaci v následujícím zápase. V zápase bylo spoustu pozitiv a určitě více pozitiv než negativ. To, co se dnes stalo by mělo zesílit jejich víru v to, že mohou hrát velkou roli v této sezóně.

O Giroudovi…

Měl více šancí, ale celkově předvedl velmi pozitivný výkon. Nebylo to pro něj snadné a musel čelit velmi fyzické hře. Musel podstoupit spoustů soubojů se středními obránci. Dnes byl pro nás velmi cenný.

O Alexisovi…

Budu s ním opatrný. Existuje šance, že nastoupí už v neděli. Definitivní test proběhne v sobotu. Pátek a sobota pro něj budou důležité dny. Není vyloučeno, že nastoupí.