AW po zbytečné ztrátě bodů s Blues

AW se pro arsenal.com vyjádřil k dnešnímu mizernému výsledku

 

aktualizováno

 

 

k výsledku…
"Je to obrovské zklamání – fanoušci byli fantastičtí – naopak my jsme dobří nebyli – i přesto nás fanoušci stále tlačili do gólu .. oni bránili velice dobře – k zápasu jsme přistoupili, přišlo mi, lehkovážně .. ztratili jsme na chvilku koncentraci při rohu a hned z toho byla branka .. po brance jsme byli několikrát blízko, ale stejně jsme si nevytvořili dostatek kvalitních příležitostí..
Nebyli jsme dostatečně výrazní, soupeř navíc bránil velice kvalitně. Tak to zkrátka bylo.."

o příchodu nových tváří…
"S nikým nejednáme .. poslední výmluva po nevyhraném zápase může být debata o nákupu nových posil, toto není cesta kterou chceme jít .. tento tým doposud vyhrál mnoho těžkých zápasů .."

o O'Connorově brance…
"Nevěřím tomu, že to bylo zaváhání Senderose, byli tam dva nebo tři další kteří nevyskočili a to se nám stalo osudné.."

o boji o titul…
"Situace na špici je vyrovnaná a těsná, každý zápas je důležitý .. je obtížné říci ve kterém měsíci se rozhodne. Jediné co k tomu dodat je, že dnes jsme ztratili 2body které jsme ztratit rozhodně neměli .. Jsem si jistý, že se tým zvedne .. hráči jsou zklamáni."

Walcott dnes v sestavě místo Rosického…
"Nechtěl bych kritizovat žádný dnešní indivudualní výkon, cítím že jsme odehráli mnoho kvalitních utkání, Theo hrál třetí zápas v týdnu – dnes měl mít volno, ale Tomáš přes noc onemocněl.."