Bale : Gunners už nejsou na vrcholu

 

 

Gareth Bale je pevně přesvědčen, že Tottenham by měl být považován za favorita nedělního derby.

Hráči Harryho Redknappa prohráli pouze čtyři zápasy za celou sezónu a ztráceli před tímhle kolem jenom sedm bodů na vedoucí Manchester city.

Na druhé straně Arsenal, se snaží bojovat o pozici v první čtyřce a stojí na pokraji vyřazení z Ligy mistrů po debaklu 4:0 s AC Milán, kde Tottenham vyhrál v minulé  sezóně 1:0 taky v osmifinále.

 Spurs nezískali v derby dvě výhry v jedné  sezóně nad Arsenalu už dlouhých 19 let, ale  Bale je přesvědčen, že by se vše mohlo změnit už dnešní neděli.

 “Během posledních let byl Arsenal favoritem, a oni byli nad náma v lize, ale teď se osud obrátil v náš prospěch. Hrajeme skvěle a myslím, že si zasloužíme být tam, kde jsme v lize a zasloužíme si značku favoritů.“

 Bod zlomu?

 “Bale si myslí, že poslední výhra na Emirates stadium 3:2 – Tottenham vyhrál na hřišti Arsenalu po 17 letech – je to důzazem toho, jak se osud obrátil ve prospěch Spurs.“

 Tým Harryho Redknappa prohrával o poločase 2:0, ale šéf Spurs spunktoval pozoruhodný comeback a Spurs nakonec vyhráli 3:2.

 “Ostatní týmy před námi, kdyby prohrávali o poločase 2:0 by se sesypali, ale kluci ukázali, že mají charakter a bojovného ducha, ten den.“ dodal Bale.

 “To ukázalo, co můžeme dokázat jako tým. Víme,že ikdyž prohrávame 2:0, tak můžeme vyhrát, a to  i v nejtěžších hrách. Musíme to udělat znovu v neděli. Musíme dát všechny naše útočicí hráče do hry a soustředit se na jejich nedostatky.

  

 SkySports