Ballack kritizuje Arsenal

 

Záložník Chelsea, Michael Ballack, se po nedělní výhře jedovatě a uštěpačně rozpovídal o týmu ze severního Londýna a o osobě trenéra Wengera.

 

Němec zkritizoval taktiku Arsenalu tvrdíc, že Wengerovi svěřenci umí hrát pouze na jeden způsob a neumí si poradit s týmy, které proti nim podnikají úspěšné kontraútoky.

 

Navíc Ballack současně vyškrtl Arsenal z boje o mistrovský titul, vytýkajíc kanonýrům opakující se výpadky v minulosti. Německý hráč se také vyjádřil, že je již unavený opakujícími se výmluvami francouzského trenéra Arsenalu.

 

„Vypadá to tak, že jenom my a United jsme v boji o titul“.

 

„Před čtyřmi týdny vše vypadalo jinak a můžete vidět, jak rychle mohou týmy ztratit body.“

 

„Snažili jsme se udělat co bylo nutné. Velice dobře jsme věděli, jak bude Arsenal hrát. Viděli jsme to v předchozím utkání našich týmů a také v jejich zápase s United. Oni vždy hrají stejně.“

 

„Jestli s nimi budeš hrát tak jako my, tak je v klidu porazíš. Wenger po každé porážce říká to samé, jen aby si našel výmluvu. Fotbal se nedá hrát na stálé držení míče a pěkné nahrávky. Fotbal je hra, kdy jde o vítězství.  Manchester to ukázal, když hrál s nimi minulou neděli, to samé jsme pak udělali my.“

 

„V této sezóně, stejně jako v předchozí, hráči Arsenalu prokázali, že nejsou schopni vyhrát ligový titul“, zakončil bezmála 34letý Ballack.

 

 

/Premiershiptalk.com/