Barcelona : Bude to dlouhý proces

 

Jeden z oficiálních představitelů Barcelony, generální ředitel Joan Olivier, v rozhovoru pro oficiální web Barcy uvedl, že otázka eventuálního návratu Fabregase na Camp Nou nebude vyřešená rychle.

 

Cesc Fabregas byl prodaný do Arsenalu v roce 2003, když mu bylo 16 let. V Katalánsku mu mnoho lidí nevěřilo, že se dokáže prosadit a tak byl prodán bez větších problémů. Nyní, kdy se záložník pod dohledem Arséne Wengera vypracoval na hráče světové extratřídy a před dvěma lety se stal mistrem Evropy, chce španělský gigant svého odchovance zpět. Před nedávnem přiznal hráč v jednom rozhovoru, že by chtěl hrát v týmu Pepe Guardioly i přesto, že ho s klubem na severu Londýna pojí dlouhodobý kontrakt.

 

Generální ředitel Barcelony Joan Olivier je rád, že Fabregas nakonec objasnil své plány do budoucna, ale současně upozornil, že rozhovory s Arsenalem, Arsénem Wengerem a samotným hráčem budou trvat hodně dlouho.

 

„Bude to velmi, ale opravdu velmi dlouhý proces. Předpokládám to proto, že Cesc neodkryl své stanovisko v té záležitosti na 100%. Nikde neřekl konkrétně ve čtyřech slovech : „Chci se vrátit do Barcelony“ a navíc je svázaný smlouvou s jiným klubem.  Kromě toho mám takový dojem, že Arséne Wenger udělá vše proto, aby Fabregas zůstal v Londýně“, řekl Olivier.

 

 

/SkySports/