Barcelona se nevzdává

 

Vše nasvědčuje tomu, že Barcelona i přes deklarovaný respekt rozhodnutí Arsenalu ve věci přestupu Fabregase, připravuje novou nabídku.

 

V Barceloně se vše chystá k volbě prezidenta fotbalového klubu. V rozhovoru pro metro.co.uk se kandidát na funkci zástupce sportovního ředitele – Joseph Maria Bartomeu, který je v týmu prezidentského kandidáta Sandro Rosella  vyjádřil, že přestup Cesca Fabregase nebude patřit mezi obtížné věci.

 

Ve středu celý fotbalový svět obletěla informace, že vedení z Emirates Stadium obdrželo nabídku za Cesca Fabregase, ale že ji klub ze severního Londýna okamžitě odmítl s tím, že již dále nebude v této věci jednat.

 

„Hráče, který v mládí trénoval v La Masia, který veřejně řekl, že se chce vrátit do Barcelony a který se může spolehnout na podporu trenéra Guardioly,nemůže být těžké získat. Budeme se za každou cenu snažit obnovit jednání a dosáhnout svého cíle, přivést na Camp Nou Fabregase“, řekl Bartomeu.

 

The Times zase přináší informace, že Barcelona připravuje další nabídku na kapitána Arsenalu, když tu předchozí ve výši Ł29 miliónů londýnský klub smetl ze stolu.

 

Blaugrana se s tím však podle The Times nehodlá smířit a vedení klubu je silně rozhodnuté o hráče usilovat.