Bayo : Musíme zlepšit koncentraci

S dalším názorem na téma proč letos Arsenal nezíská žádný pohár přispěchal po Kolo Tourem i Emmanuel Adebayor, který si myslí, že hlavním důvodem je špatná koncentrace hráčů Gunners na zápasy s relativně slabšími soupeři.

Dle mého názoru je Adebayor klasickým příkladem vlastní teorie

" Když hrajeme proti Manchesteru, Liverpoolu, Chelsea nebo Tottenhamu naše příprava na zápas vypadá jinak. Naším problémem jsou zápasy proti Evertonu, Middlesbrough nebo Fulhamu, kdy nemáme stejnou koncentraci a mentalitu jako Chelsea."

" Musíme se více koncentrovat na zápas s Fulhamem než proti Chelsea. Pokud bychom podali stejný výkon v zápasech s Evertonem nebo Fulhamem jako proti Manchesteru vyhráli bychom o tři nebo čtyři góly."

" Byla to pro nás těžká sezona, když jsme nedokázali nic vyhrát. Ale máme mladý a talentovaný tým. Fabregas – skvělý fotbalista. Denilson – skvělý fotbalista. V letošní sezoně jsme se hodně naučili. V příští musíme nabyté zkušenosti zůročit."

Bayo o Wengerovi

" Myslím si, že je úžasný. Řekl mi, když zlepším svou hru před bránou můžu být jedním z nejlepších fotbalistů v Anglii."

/ skysport /