Během tohoto víkendu bylo šest našich hráčů zahrnuto do seniorských reprezentací.

Níže zjistíte, jak si vedli:

Granit Xhaka hrál 90 minut v obou zápasech Švýcarska v Uefa Nations League. Švýcaři v semifinále prohráli s Portugalskem 3-1, kde Cristiano Ronaldo vstřelil hattrick a jednou se trefil Ricardo Rodriguez (AC Milán). Švýcaři pak stanuli před Anglií v souboji o 3. místo. Zápas skončil 0-0 po prodloužení, následně Anglie vyhrála 6-5 na penalty, i přes to, že Xhaka svůj penaltový pokus proměnil.

V kvalifikaci na Euro 2020 hrál za Řecko Sokratis celých 90 minut, když prohráli s Itálií v Aténách 3-0. Nicolo Barella (Cagliari) dal hostům vedení, aby pak dalšími brankami zpečetili výsledek Lorenzo Insigne (Neapol) a Leonard Bonucci (Juventus).

Henrik Mkhitaryan hrál v kvalifikaci celý zápas za Arménii, když vyhráli nad Lichtenštejnskem 3-0. Gevorg Ghazaryan (Chaves) a Aleksander Karapetian vsítili branku v první polovině utkání, s trefou v nastavení pak přišel Tigran Barseghyan (FC Kaysar), aby tím uzavřel skóre.

Lucas Torreira nastoupil v 56.minutě přátelského utkání a byl tak při vítězství Uruguaye nad Panamou 3-0. Ještě před brankou Luise Suareze (Barcelona) otevřel skóre Maxi Gomez (Celta Vigo), Federic Valverde (Real Madrid) pak zpečetil vítězství.

David Ospina hrál celých 90 minut, když Kolumbie vyhrála 3-0 na venkovním přátelském utkání s Peru v Limě. Mateus Uribe (Club America) střílel přesně hned dvakrát, poslední branku pak vsítil Duvan Zapata (Atalanta) a uzavřel tak skóre v nastavení.

Alex Iwobi hrál 86 minut, když Nigérie remízovala 0-0 v přátelském zápase v Abase se Zimbabwe.