Bellerin – PSG není bez Zlatana slabší

Před dvěma roky debutoval Hector Bellerin v Lize Mistrů proti Borussii Dortmund a byl to pro pravého beka pravý křest ohněm.

Nyní se jeden z nejzajímavějších mladých hráčů v Evropě, kterým se Bellerin stal, postaví proti dalšímu velmi talentovanému týmu, když se Arsenal v úterý představí na hřišti PSG.

O jednoho hráče se však už mladý Španěl starat nemusí. Tím je Zlatan Ibrahimovič, který v létě opustil PSG a zamířil do Manchesteru United. Bellerin si však nemyslí, že by se soupeř Arsenalu stal díky tomuto slabší.

„Myslím, že mají v klubu spoustu dobrých hráčů. Nemyslím, že je to jakkoli ovlivní.“

„V tuto chvíli mají vepředu velmi silnou trojici, a kdokoli bude hrát v útoku bude nebezpečný. Postavíme se k tomu tak, jakoby hrál za ně on. Tým je na to připraven.“

Angel di Maria patří mezi tuto trojici. Bellerin se s ním již jednou setkal v zápase FA Cupu, ve kterém jsme v roce 2014 United porazili.

„Pamatuji si ten zápas. Hrál na druhé straně – já měl proti sobě Ashley Younga. Víme, že je vychytralý, má dobrou levačku a bude těžké jej ubránit. Hráli jsme ale už proti spoustě top hráčů. Ať už se mu postaví kdokoliv, bude na něj připravený.“

/arsenal.com/