Ben White potvzen, Arsenal jde po Martinezovi.

Včera odpoledne konečně oznámili oficiální stránky Arsenalu dlouho očekávaný příchod třiadvacetiletého stopera Bena Whitea  z Brightonu. Člen anglického týmu na letošním Euru podepsal s Arsenalem dlouhodobý kontrakt, na zádech bude nosit číslo 4. Trenér Mikel Arteta si podle svých slov na Benovi cení jeho herní inteligence a dobré práce s míčem, díky které by měl přesně pasovat do jeho plánů. Tak ať se daří, Bene! 

Podle The Athletic se Arsenal po oznámení Whitea zaměřil na příchod Lautara Martineze z Interu. Pro Gunners by se nemuselo jednat o nereálný cíl, protože Inter potřebuje nutně získat finance a zároveň chce udržet svého klíčového hráče, kterým je Romelu Lukaku. Některé zdroje potom uvádí, že Arsenal zkouší do dohody zapojit Hectora Bellerína, o kterého dříve projevil italský klub zájem. Samotný Martinez by se zájmu Arsenalu nebránil. 

Po zřejmě neúspěšném snažení v případu Locatelli se zájem Arsenalu přesunul na záložníka Lyonu Bruna Guimaraese. Přestup by se mohl realizovat za částku okolo 30ti milionů liber. Zprávy přineslo několik zdrojů včetně Goal.com. 

Po neuspěšných námluvách s italským AS Řím hodlá vedení Arsenalu nabídnout Granitu Xhakovi novou smlouvu, o čemž informuje seriózní The Athletic. Římané nebyli schopni poslat požadovanou částku, která se měla pohybovat okolo 20 milionů liber.