Bendtner a Muamba postoupili do Premierleague

Birmingham se vrací do nejvyšší soutěže po roční pauze. K postupu mu svými výkony pomohli i hráči Arsenalu Nicklas Bendtner a Fabrice Muamba, kteří v klubu hostovali. Svůj podíl na úspěchu Brums má i Seb Larsson, který z Arsenalu v lednu přestoupil.

Uvidíme jaká budoucnost oba navrátilce čeká v příští sezoně na Emirates Stadium. Bendtner se nejspíš popere o místo v prvním týmu. Muambu čeká rozhovor s Wengerem, která nejspíš rozhodne o jeho přestupu do jiného klubu.

" Byl to fantastický zážitek postoupit s Birminghamem, ale vracím se do Arsenalu. Udělám všechno proto, abych si vybojoval místo v prvním týmu. Myslím si, že jsem dostatečně kvatitní, abych mohl konkurovat jiným útočníkům, kteří jsou v Arsenalu. Kdybych si nevěřil, vracet se by nemělo cenu." zakončil Nicklas Bendtner

Fabrice Muamba :

" V nejbližší době mně čeká setkání s Mr. Wengerem, pak se teprve dozvím, kde budu působit. Čeká mně jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v mém životě. Musím si sednout se svoji rodinou a mým poradcem. Zatím jsem se nerozhodl co bude dále."

" Pokud mám být upřimný tak více šanci na hru v prvním týmu mám v Birminghamu. V Arsenalu působí spousty kvalitních hráčů a Birmingham je ochotný dát mi šanci."

/skysport/