Bendtner podepsal novou smlouvu

Dánský reprezentant Nicklas Bendtner dnes podepsal s Arsenalem novou dlouhodobou smlouvu.

21- letý útočník se bude v sezóně 2009/10 snažit navázat na své střelecké výkony z minulého roku, kdy ve 27 zápasech vstřelil 15 gólů a byl nejlepším střelcem Premierleague hráčů mladších jednadvaceti let. Nicklas v novém soutěžním ročníku zatím nastoupil ve všech odehraných zápasech Gunners.

V reprezentaci Dánska ve svém mladém věku patří ke klíčovým hráčům. V 27 zápasech vstřelil 8 gólů.

Arséne Wenger:

“ Nicklas na mně svou rozhodnosti udělal v minulé sezóně velký dojem. Můžete vidět, že chce soutěžit na nejvyšší úrovni a se svými spoluhráči vyhrávat. Vstřelil pro nás v minulém ročníku několik důležitých gólů a doufám, že to zopakuje i v letošním roce. Nicméně, není to pouze o gólech, Niklas se zlepšil jako hráč a věřím, že se bude nadále zlepšovat. Jsem velmi potěšený, že bude v nadcházejících letech současti Arsenalu.

Nicklas Bendtner:

“ Hodně to pro mně znamená, že jsem spojil svou budoucnost s Arsenalem, protože jsem k tomuto klubu velmi nakloněný . Jsem v Arsenalu pět let a díky Arséne Wengerovi  a svým spoluhráčům jsem se vyvíjel nejen jako hráč, ale i člověk. Máme tým, který může dosáhnout velkých úspěchů a jsem nadšený, že můžu být jeho současti.“

/arsenal.com/