Berlusconi oznámil, že chce v létě získat Mathiuea Flaminiho

Prezident AC Milán oznámil, že chce v létě získat francouzského záložníka Arsenalu.

 

Flamini se v průběhu sezóny vyvinul v jednoho z nejlepších defenzivních záložníků na světě, a předvedl naprosto brilantní výkon v obou zápasech osmifinále Ligy Mistrů právě proti Rosoneri.

 

Prezident AC Milán, Silvio Berlusconi, byl jeho výkonem podle vlastních slov doslova unešen, a velmi touží ho v létě přivézt do Itálie.

 

24-letému hráči Arsenalu v červnu vyprší smlouva, a stane se tak volným hráčem, což by znamenalo, že by na San Siro mohl zamířit bez jakkékoli finanční náhrady.

 

Francouz ovšem minulý týden řekl: ,,Jsem zde velmi šťastný. V každém zápase, ve kterém nastoupím, odevzdám více jak 100 procent a miluju hrát za tento tým.

 

Jsme nová generace, tvoříme novou historii klubu. Já chci být součástí této historie, takže doufám, že zde budu i další sezónu. V současné chvíli se řeší moje nová smlouva mezi mými agenty a Arsenalem, a já doufám, že se situace vyvine tak, abych zde mohl zůstat.´´

 

Nicméně, fakt, že Flamster ani po týdnu novou smlouvu nepodepsal svědčí o možnosti, že by v létě možná mohl odejít.

 

Berlusconi se o situaci kolem našeho defenzivního záložníka velmi živě zajímá, a je připraven podstoupit jakékoliv kroky, aby francouze získal.

 

/goal.com/

 

{mos_fb_discuss:5}