Big Sam o spekulacích kolem Martinse

Boss Newcastle United Sam Allardyce se vyjadřil ke spekulacím na téma případného přestupu Obafemi Martinse do Arsenalu.

Dnes se objevila znovu spekulace, že Arsenal nahradí Thierry Henryho nigerijským útočníkem O.Martinsem. Přestupová částka by měla znít 13 mil. liber. Big Sam se obává, že o svého nejlepšího letošního střelce může přijít, protože " Oba " má ve smlouvě klauzuli za, jakou částku může s Newcastle odejít. Podle posledních fám Martins preferuje návrat zpět do Serie A, kde o něj stojí Juventus.

" Všechno co k tomu můžu říct je, že jsou to pouze spekulace, protože neproběhl žádný oficiální kontakt z Arsenalem. Všichni ví o klausuli, kterou má Martins ve smlouvě – to nás jako klub staví do velmi nevýhodné pozice."

" I přesto, že máme hráče pod smlouvou nemůžeme rozhodnout zda u nás zůstane nebo zda jej prodáme, protože on má ve smlouvě klausuli o svém případném přestupu."

" Jsme ve velmi riskantní pozici. Všechny spekulace velmi negativně působí na klub, ale snad se to vyřeší v několika následujících dnech."

" Když se Oba vrátí, sedneme si a vyjasníme " Co bude dál". Pokud bude mít nějaké problémy budeme se je snažit vyřešit a přesvědčit ho, aby zůstal v Newcastle i příští sezonu."

/ fotbal.co.uk/