Blackburn Rovers 2-1 Arsenal FC – Hodnocení hráčů


Fabianski 6 : Nevím jak Vám, ale já si myslím že na gólech měl svůj podíl. Výkopy a výhozy nic moc, jako bych viděl Almuniu v masce. Arséne musí někoho nutně přivést, protože ani Lukasz zatím nemá na to být jedničkou.

Sagna 6,5 : Dozadu celkem jistý, ale do kombinace prostě neumí. S Walcottem už vůbec ne. Neviděl jsem od nich pořádnou akci, jen si předávali míče u praporku a nikdy z toho nic nebylo. Centry mu také neříkají pane, a když už jsem jednou čekal, že vystřelí, nic se nedělo. Nahrál na gól, proto 6,5.

Campbell 6,5 : Dnes mu scházela lehkost, nejspíše byl unavený, protože sprinty nebyly dneska jeho silnou stránkou. Měl štěstí, že Atkinson nezapískal penaltový zákrok. Přesto si myslím, že byl i tak dnes z obránců nejlepší a podepsat novou smlouvu by měl. Měl i lepší momenty, kdy ukázal, že zkušeností má na rozdávání a přehled o hráčích okolo jako tvořivý záložník. Líbí se mi, jak se zapojuje do rozehrávky.

Silvestre 5,5 : Dle mého názoru nebyl až zas tak špatný, ale dobrý také ne. Nechci se k němu dál moc vyjadřovat. Občas zaskočil za Traorého. Jinak už ale na PL nemá a měl by jít dohrát někam do tepla a nižší ligy.

Traoré 5,5 : Není zvyklý na bránění, to je vidět, ale dopředu se nebojí. Potřeboval by více hrát. Je zbrklý, některé situace by mohl řešit lépe. Snad se vyhraje a dozadu se zlepší. Pak by se dalo říct, že by mohl bojovat i o základ.

Eboue 6,5 :
Dnes sem v něm viděl Rosu. Tahal na bránu, snažil se, ale finální fáze mu nevyšla. V druhém poločase se postupně ztrácel, ovšem jako všichni z týmu.

Diaby 6 : Nelíbil se mi. Ani míč dnes pořádně nepodržel. Báčko hrát umí, ale z toho góla nedáme. S takovýmto výkonem nemá co v základní sestavě dělat.

Nasri 6 : Nechal se párkát zfaulovat, obešel pár hráčů, ale nikdy nic kloudného. Srovnávat ho s Cescem je pro něj velké sousto. Na křídlo s ním, tam hraje celkem solidně jako všichni, když hru řídí Cesc.

Vela 5,5 : Neproměnil situaci, za kterou by se měl stydět, ale nedávám mu velkou vinu. Nehraje, nemá zkušenosti, tak se mu ani nedivím. Chtělo to větší důraz. Příští sezónu na hostování a snad se chopí své šance.

Van Persie 7 : Dal gól, rval se, ale myslím že s Nickem by mu to šlapalo líp. Ani nevím, proč už neumí kopat přímé kopy, je to škoda. Rohy to samé, většina šla do rukou Robinsona. Měla se na něj pískat penalta, ale to samé i na druhé straně. Zlobit se nemůžeme.

Walcott 6,5 : Dnes nebyl tak špatný, ale neměl moc podporu. Vytvořil krásnou gólovku pro Velu. Chtělo by to nějakou novou kličku, protože do strany už mu to nikdo nevěří. Ale myslím si, že Theo byl dnes z těch lepších.

Střídající hráči:

Arshavin a Eduardo nehodnoceni. Nezdámse mi, že by naší hru nějak ovlivnili.