Bolton – Arsenal : Hodnocení hráčů

Abych řekl pravdu, ani se mi tohle hodnocení nechce psát.

Po úvodní slibné 25 minutovce, se náš fotbal vrátil do starých kolejí “ kopaná starých pánů“, kteří sice si sice umí přihrát, ale pohyb a bojovnost už jim citelně schází. Situace v boji o 4. flek je více než kritická, při formě to*tenhamu a Liverpoolu, a štěstíčka Chelsea si asi příští rok o účasti v milionářské Champions League můžeme nechat zdát. Možná, že budeme nakonec rádi, že si kopneme v čtvrteční eurolize nebo jak se ta soutěž jmenuje (ještě, že byl zrušený Intertocup:))

Na konci článku Matygol testuje hlasování o hráče zápasu, zkuste ho využít a pomoct nám s tímto testem 🙂 Děkujeme….

  Wojciech Szczęsny  7 Odchytal spolehlivý zápas. Dokázal chytit šanci Ngoga, při druhé měl štěstí, že francouzský útočník netrefil bránu. V 88 minutě skvěle vyběhl proti Davisovi a zachránil Gunners jeden bodík. Jsem zvědavý, kdy mu jeho kličkovanou v šestnáctce někdo nezbaští.

  Bacary Sagna  6,5 Herní pauze na něm nebyla znát. Spolehlivá práce dozadu, jízda po zadku, s rychlým Petrovem si v pohodě poradil. Výborný centr na RvP. S každým dalším zápasem, bude Bac ještě lepší.

  Per Mertesacker 5 Taková německá klasika. Dokázal udělat několik důležitých obranných zákroků, vyhrát několik hlaviček ( stejně je pro mě záhadou, jak hráč s takovou postavou, může mít tak příšernou obrannou palici), ale pořád nevím, jestli to byl správný nákup. V 88 minutě se nechat v poslední šanci Boltonu přetlačit, jako nějaký junior. Jinak to byl pro Pera celkem klidný zápas.

  Laurent Koscielny  5,5 Po delším čase Kostelníkuv slabší zápas. Někdy kolem 25 minuty podcenil souboj s Ngogem a pouze výborný zákrok Szcesneho nás zachránil od inkasovaného gólu. O pár minut později Ngoga znovu špatně pokryl a byla z toho největší šance Boltonu v prvním poločase. Se střídavým úspěchem se snažil několikrát vyvést a rozehrát balón.

   Thomas Vermaelen  6,5 Podobné hodnocení jako u Bacaryho. Rychlonohý Eagles si na něj nepřišel. Snažil se maximálně podporovat ofenzívu. Jeho centr na hlavu RvP byl parádní (Clichyho sen :)) Žlutá karta, kterou obdržel, byla výsledkem slepoty Chrise Foye. Po návratu Gibbse, by se měl vrátit do stoperské dvojice.

  Alexandre Song  5 Průměrný zápas. První poločas byl relativně v pořádku, za to v druhém poločase spousty nevynucených chyb, nepřesných přihrávek. a zmatkování kolem šestnáctky. Kdeže ty loňské sněhy jsou…

  Mikel Arteta  6  Kdyby se Arteta nezranil, možná bychom neměli tři porážky za sebou. Velmi dobrý první poločas, solidní rozehrávka, změna tempa, vyhrané osobní souboje a především příkladná bojovnost. V druhém poločase, především koncovce zápasu rovněž zapadl do našeho špatného výkonu.

  Aaron Ramsey 4,5 Dostal se do naší úvodní velké šance, škoda jenom, že dostal balón na dlouhou nohu. Jinak mně ničím zvláštním nezaujal. Lehce podprůměrný výkon. Běhal, napadal, snažil se rozehrát balón, ale nic podstatného nevytvořil.

 Theo Walcott  3 Theo je koncový hráč. Všechny akce u něj skončí !!! Walcott střídal špatné momenty, s těmi ještě horšími. Jeho řešení situací „jdu sám na golmana“,  je zoufalé.. Je opravdu zvláštní, že hráč, který podá tak špatný výkon, vydrží na hřišti, až dokonce.

 Robin Van Persie 7,5 Smůla, Smůla, Smůla. Opět velmi dobrý výkon našeho kapitána. Tyč, břevno, vykopnutý balón s prázdné brány + vytvoření několik slibných šancí pro spoluhráče. Vizitka, jak by řekl AW, hráče světové extratřídy. Škoda jenom, že má kolem sebe tolik průměrných fotbalistů.

  Chamberlain  7  Mnohem lepší výkon než předvedl jeho parťak na pravém křídle. Škoda neproměněné šance, kterou zahodil v úvodu zápasu. Jinak přímočarý a nebojacný výkon. Pokud se vyhne některých zbytečným ztrátám, zapracuje na obranné hře viz vykoupání od Eaglese, může z něj být opravdu zajímavý hráč.

 

Střídající:

Henry, Rosicky Nehodnoceni Nastoupili na závěr zápasu, ale nic podstatného nepředvedli.

 

Celkový výkon 5 

V sobotu nás čeká Blackburn a musíme konečně naplno bodovat. Pokud se, tak nestane, můžeme se začít soustředit na FA Cup a Champions League.

 

DAN

 

{jvotesystem poll==1}