Bolton – Arsenal

DATUM: 17/01/2010

ČAS: 17:00 (SEČ)

MÍSTO: Reebok Stadium

ROZHODČÍ: Phil Dowd

PŘENOS: , MyP2P.eu


NOMINACE:

Bolton:

Jaaskelainen, Steinsson, Cahill, Knight, Robinson, Cohen, Taylor, Gardner, Muamba, McCann, Lee, K Davies, Klasnic, Basham, A O’Brien, Al Habsi, Samuel, Elmander, M Davies, Ricketts.

Arsenal:

Almunia, Sagna, Gallas, Vermaelen, Traore, Diaby, Arshavin, Eduardo, Nasri, Fabregas, Fabianski, Mannone, Silvestre, Rosicky, Merida, Vela, Clichy.


MOŽNÁ SESTAVA:

Obrana v dnešním zápase, oproti těm minulým, nemusí být tak jistá. Vrací se totiž Gael Clichy. Přesto si myslím, že ho Wenger odzačátku nepostaví a do hry se podívá buď o poločase, nebo vůbec.

 

Obrana: Almunia – Sagna, Gallas, Vermaelen, Traoré.

 

Záloha je díky vracejícímu se Fabregasovi o poznání silnější. Problém je ovšem s Denílsonem a Ramseym, kteří do zápasu s největší pravděpodobností nezasáhnou. Na roli defenzivního štítu je tak více možností. Buď se zde postaví Diaby nebo Wenger udělá překvapení v podobě Eastmonda nebo JETa, čemuž vůbec nevěřím, anebo poslední šílená varianta, přesunutí Vermaelena a na jeho místo nasadit Silvestreho. Já se ovšem kloním k této variantě:

 

Fabregas – Diaby- Rosický (Nasri)

 

Útok záleží na tom, kdo se postaví do zálohy. Myslím si, že nastoupí tato trojice, přičemž Aršavin si s Eduardem v průběhu zápasu mohou prohodit pozice.

 

Nasri – Eduardo – Aršavin


„VICTORIA CONCORDIA CRESCIT“