Bould o přístupu k zápasu se Stoke

Steve Bould vyrůstal jako fanoušek Stoke, 9 let za tento tým také hrál a i díky tomu ví o našem nedělním soupeři naprosto vše.

Asistent manažera Arsenalu byl tázán, jak vysoce se bude tým soustředit na duel proti Potters, když pouhé 4 dny na to odehrajeme zápas Evropské ligy proti CSKA Moskva.

o tom, co očekává od Stoke…
Vždy jsou to těžké zápasy. Je to sice klišé, ale každý tým v soutěži je nyní velmi silný. Oni potřebují body, my potřebujeme body, bude to náročný duel.

o tom, co přinesl Paul Lambert do Stoke…
No, nevím, jak moc odlišný je. Nevíme, zda postaví Crouche a způsobí nám tak problémy. Mají ale dobré hráče napříč celou soupiskou. Každý tým je silný, takže to bude těžké.

o soustředění na Evropskou ligu…
Upřímně, v tuto chvíli to není náš hlavní cíl. Soustředíme se totiž na neděli. Pro nás to je velký zápas, potřebujeme uhrát dobrý výsledek.

zda věří, že se stále můžou dostat do TOP4…
Podívejte, je to náročné. Nejsme hloupí. Ale nikdy nevíte. Vyhrávat zápasy je stejně lepší, než je prohrát, pokud chceme vyhrát finále Evropské ligy. Nyní pro nás bude lepší zápasy vyhrávat, takže čím více zápasů můžeme nyní vyhrát, tak se sezóna může stát lepší a pak uvidíme, co se nakonec stane.

zda se nejvíce soustředí na Evropskou ligu…
Nejsem si jistý, ne. Co vím, tak nás v neděli čeká velký a důležitý zápas. Musíme jej vyhrát, potřebujeme předvést pěknou hru, rychle zregenerovat a mít k dispozici celý tým, poté uvidíme, kam nás to může dostat.

/arsenal.com/