Britský tisk: Mislintat se nepohodl se Sanllehim a je na odchodu do Bayernu Mnichov

Nepříjemné zprávy ohledně Arsenalu přibývají. Po neúspěšných výsledcích z poslední doby, frustraci z majitele klubu, neshodách Emeryho s Özilem se údajně Sven Mislintat chystá opustit klub poté, co si nesedl s novým sportovním ředitelem Raulem Sanllehim.

Situace hodlá ihned využít Bayern Mnichov. Ten by šestačtyřicetiletého Němce rád přivedl do svých řad. Podle independent.co.uk je možnost, že by ho velkoklub mohl získat ještě před koncem probíhající sezóny.

Mislintat, který ve svém oboru patří k největším hvězdám, si udělal velké jméno v Borussii Dortmund. Také v Arsenalu začal promlouvat do chodu klubu, ačkoliv v něm nepůsobí příliš dlouho. Všemu by však mohl být v brzké době konec.

Jak informují zdroje v blízkosti Bayernu a rovněž Arsenalu, tak vztah mezi Mislintatem a nově jmenovaným sportovním ředitelem Sanllehim není tak dobrý, jak by se očekávalo. Hlavní problém má být v tom, že nevyšly příchody, které si Mislintat hodlal přivést.

Vše přichází ve chvíli, kdy Unai Emery by měl více promlouvat do všech přestupů. Bayern Mnichov věří, že by problémů v Arsenalu mohl využít ve svůj prospěch. A bez větších jednání Mislintata přivést.

/foto: twitter.com/Arsenal French Touch/