Bruce po zápase s Arsenalem

 

Trenér Sunderlandu Steve Bruce byl zklamaný tím, že jeho svěřenci nevyužili gólové šance v sobotním zápase na Emirates Stadium. Černé kočky podlehly domácímu Arsenalu 2-0 , ale kdyby Kenwyne Jones a Darren Bent využili své příležitosti, výsledek mohl vypadat úplně jinak.

 

„Měli jsme mnoho vhodných příležitostí ke vstřelení branky. V zápasech proti silným týmům nemůžeš ztrácet stoprocentní střelecké šance, když jich máš v celém utkání jenom několik“, řekl Bruce pro Sky Sports.

 

„Měli jsme za celý zápas více šancí než za posledních deset let v Londýně. Byl jsem s hrou týmu spokojený, ale měli jsme využít aspoň jednu ze šancí. Samozřejmě jsme měli obrovské štěstí v prvních dvaceti minutách, ale byli jsme vytrvalí v obraně a jeden gól mohl být závanem nového počátku v sezóně“.

 

„Máme za sebou fatální řadu zápasů bez vítězství, ale pomalu se nám vrací hráči po zranění. Když budeme takto hrát dále, nebudu se obávat o místo v tabulce“.

 

Bruce pochválil svého svěřence Darrena Benta, který se udržel na nohách, když se ho pokusil  Silvestre zastavit v pokutovém území.

 

„Je to upřímný člověk, který si nerad vynucuje fauly. Kdyby upadl, příslušel by nám pokutový kop“.

 

„Co je horší, že nerozumím té kuriózní penaltě v poslední minutě. Když vidím taková rozhodnutí, tak nevím co dělat. To prostě nebyl faul“.

„Za prvé, stalo se to před pokutovým územím. Kdyby se něco podobného stalo v jejich pokutovém území, jsem si jistý, že by to penalta nebyla“.

 

„Přesto nechci kritizovat práci rozhodčích. Nechám to na Vás“, zakončil Steve.

 

/Sky Sports/