Bývalý hráč Arsenalu Jose Antonio Reyes zahynul při autonehodě

Velmi smutnou zprávu přinesla sobotní média. Ve věku pětatřiceti let zemřel bývalý hráč Arsenalu Jose Antonio Reyes, který nepřežil následky autonehody.

Španěl do Arsenalu přestoupil v zimě 2004 za sedmnáct milionů liber a vydržel do konce sezóny 2005/2006. Během dvou a půl let nastoupil ke 110 zápasům, přičemž se střelecky prosadil v třiadvaceti případech.

Londýnské fanoušky si na svoji stranu získal hned při svém třetím vystoupení, v němž dvěma góly vyřadil Chelsea z FA Cupu. Ve své první celé sezóně mimo jiné vstřelil vítěznou branku proti Tottenhamu. Ročník dokončil neslavně, byl totiž vyloučený ve finále FA Cupu, Arsenal přesto zvítězil na pokutové kopy.

V následujícím období pomohl klubu se dostat do finále Ligy mistrů, ve všech soutěžích ale vstřelil jen šest branek. Od sezóny 2006/2007 již v klubu nepůsobil, vystřídal Real Madrid, úspěšné angažmá v Atléticu Madrid nebo Seville. Pod svými křídly ho měl také současný trenér Arsenalu Unai Emery.

O úmrtí Reyese informoval oficiální twittterový účet Sevilly, se kterou vyhrál Evropskou ligu. Později se rovněž přidaly oficiální stránky Arsenalu.