Cabaye: Zájem Arsenalu mě těší,ale…

Další hráč, o jehož přesunu na Emirates se spekuluje, Yohan Cabaye prohlásil, že je polichocen zájmem Gunners, ale nemá v plánu se v lednu stěhovat.
Arsenal není jediným klubem zajímajícím se o tuto dvaadvacetiletou hvězdu Lille, své sítě rozhazuje i přední francouzský celek Bordeaux.

Ofenzivní záložník je potěšen, že se o něj zajímají takto velká jména, v případě změny působiště ale považuje za nejlepší možný další krok v kariéře přesun právě do top klubu v jeho rodné zemi.

‚‚V minulosti se o mne tolik média nezmiňovala, ale v tuto chvíli nechci ztratit koncentraci. Jako každou sezónu je mým cílem dát do hry vše, co bude v mých silách, abych svému klubu pomohl kvalifikovat se do evropských pohárů. Až poté bych se měl zaobírat svou budoucností. Jsem potěšen zájmem ostatních. Je na mne, abych začal pracovat dvakrát tolik a zvýšil tím na sebe pozornost. Má budoucnost se bude odvíjet podle dalších nabídek, ale bylo by pěkné dále se zlepšovat ve Francii. Hrát zároveň Ligue 1 a Ligu mistrů je velmi podstatným prvkem pro můj další rozvoj.‘‘

/setanta/