Cesc: Legraci jsem si z Řepky nedělal

 Kapitán Sparty Tomáš Řepka před zápasem s Arsenalem slíbil, že hráčům Gunners, že je zápas bude bolet. Po ostrém souboji s Cescem Fabregas fotbal ten večer bolel především jeho…

 

 

Výrok Řepky před zápasem : 

Jak zastavit Rosického?

Zápas ho bude bolet. Nejen jeho, bude bolet všechny. Věřím, že dopadne dobře a že se budeme radovat my!

Výrok Řepky po zápase:

Dostal jsem balon od Zdeňka, otočil jsem se s ním, nikoho jsem neviděl. Najednou se tam objevil Fabregas a šel mi přímo po kolenu a trefil mě do něj. Mám oteklé levé koleno, mám tam šrám a nemůžu ani pořádně chodit…

Cesc Fabregas však jakýkoliv záměr zranit kapitána Sparty popírá.Při Repkově střídání měl Cesc udajně napodobovat jeho kulhání což mladý Španěl rovněž odmít..

" Nenapodoboval jsem ho. Řepka už na začátku utkání na mně něco česky pokřikoval. Nerozuměl jsem tomu, ale určitě to nebyli hezká slovíčka. Možná Tomáš by mi je mohl přeložit."

" Pokud jde o faul chtěl jsem získat míč. Je pravda, že jsem byl v tom souboji pozdě. Ale Řepka hrál stejně ostře, takový je fotbal občas se to stává."

" Samozřejmě, že mně to mrzí. Neměl jsem v plánu jej zranit. Chtěl jsem získat míč."

Gael Clichy se vyjádřil k televiznímu vystoupení Tomáše Řepky..

" Řepka to řekl před zápasem jasně, že se nás budou snažit pokopat. Viděli jsme jak o tom před zápasem hovořil v televizi. Bohužel je to zrovna on, který se zranil, ale radost s toho samozřejmě nemám. Víme, jakým způsobem hraje. Je to silový tp obránce. Doufám, že zranění není vážné a bude moct si v odvetě zahrát."

/ dailymail, sport.cz/