Cesc : Nesmíme sundát nohu z plynu

 Cesc se na začátku letošní sezony potkal s výbornou střeleckou formou. Jeho bilance pět gólů v sedmi zápasech je hodna takového kanonýra jakým byl v dresu Gunners Super Rob Pires…

Fabregas i přes spokojenost s naším startem do nové sezony varuje, že Arsenal si nemůže dovolit dát nohu s plynu a přestat vyhrávat.

" V minulé sezoně jsem se dostával do podobných příležitosti, ale nebyl jsem schopen dát gól. Letos se do šanci příliš nedostávám, ale i přesto mi to začalo padat. Nesmíme přestat vyhrávat, tak jako v posledních sezonách."

" Na začátku sezony jsme ztratili spousty bodů a pak bylo obtížné vrátit se do čela tabulky, protože top týmy příliš neprohrávají."

" Jsme na dobré cestě, ale nesmíme přestat vyhrávat, derby proti Spurs byl pouze jeden zápas. Tohle je pouze začátek.

Arséne Wenger o Fabregasovi :

" Je těžké tvrdit, že Fabregas je nejlepší záložník v lize, protože v Anglii hraje spousty skvělých hráčů, ale když vidíte jakým způsobem hraje ve dvaceti letech musím uznat, že je to působivé."

" Tvrdě pracuje a bojuje do posledních minut. Nikdy nemůžete předvídat co udělá skvělý fotbalista, ale všichni vyjímeční hráči mají jedno společné a to je vision ( periferní vidění ???) a to Cesc má taky. Když se dostaneme do prekérní situace, Cesc zahraje skvělý balón a dostane nás s problémů."

/ TEAMtalk/