Cesc si zlámal nohu?

 

 

Sky Sports informuje, že Cesc Fabregas si pravděpodobně během včerejšího utkání zlámal nohu. Oficiální zpráva o zdravotním stavu našeho kapitána bude zveřejněna dnes.

 

Španěl, který byl několikrát hrubě faulován v zápase s Birminghamem a vynechal dva předchozí zápasy kanonýrů, prošel ve středu zdravotními testy a Arséne Wenger ho nominoval na střetnutí s Barcelonou.

 

V závěru večerního utkání Ligy Mistrů po faulu Carlose Puyla nařídil rozhodčí pokutový kop a sám faulovaný Fabregas se rozhodl pro exekuci a vstřelil vyrovnávající gól. Fabregas trefil míč velice silně, ale během střely nebo v průběhu faulu se zranil. Je pravděpodobné, že zranění ho vyřadí ze zápasů The Gunners do konce sezóny a je také možné, že Cesc přijde o mistrovství světa.

 

„Není to se mnou vůbec dobré“, potvrdil Fabregas, když opouštěl stadion o berlích.

 

„Musím počkat na rezonanci, ale věřím, že ještě stihnu si obléct dres Arsenalu v této sezóně. Ale je pravděpodobné, že Vám budu muset sdělit špatné zprávy“.

 

„Než jsem vystřelil penaltu, bylo všechno v pořádku, ale hned po střele jsem se nemohl udržet na nohách. Všechno ukazuje na to, že mám zlomenou lýtkovou kost po faulu Carlose Puyola.“

 

 

/SkySports.com/