Chamakh chce do Arsenalu

alt
Marouane Chamakh odhalil, že se v letním přestupním období, poté co se stane volným hráčem, stát hráčem celku anglické Premier League, nejraději hráčem Arsenalu. 

Mnoho týmů pronásledovalo tohoto vysoce hodnoceného Marockého internacionála, kterému v létě končí smlouva, ve snaze podepsat ho, ale on nyní odhalil, že by nejraději přestoupil do Arsenalu. 

Arsenal zkoušel dotáhnout přestup tohoto 26letého hráče už loni v létě, ale nemohl souhlasit s požadavky Bordeaux, ale Arsene Wenger stále po hráči prahne.

Ačkoli, v současné době, kdy může hovořit o smlouvě se všemi zájemci, s ním jsou v kontaktu zástupci klubů jako Liverpool, Tott*nham, Chelsea, Everton a Sunderland. 

Inter Milan, Juventus a Sevilla byly také v kontaktu, ale Chamakh nyní uvedl, že se chce stěhovat na Emirates Stadium.

„Moje budoucnost? Držím všechny karty ve svých rukou, nemám důvod být pod tlakem ale každým dne který mine se cítím méně a méně hráčem Bordeaux.“

„Moje rozhodnutí je hrát Premier League a pokud bych si mohl vybrat, zvolil bych Arsenal.“

„Bordeaux mi hodně dalo. Brzy tuto věc vyřešíme, takže si klub může vklidu najít mou náhradu.“

Chamakh velmi chválí šéfa Bordeaux Laurenta Blanca. „On nám přinesl vítěznou náladu, naučil nás nenávidět prohry“ řekl Chamakh pro L’Equipe.

„Fyzicky a psychicky jsem na tom nyní nejlépe. Před třemi lety jsem byl stále ještě trochu šílený. Nyní dokážu ovládnout své úsilí, což mi v závěrečných fázích zápasu dovolí zakončovat přesněji.“

„Zlepšil jsem se, ale stále se ještě můžu zlepšit. Jsem šťastný, když můžu hrát. Byl jsem někdo kdo chce zvítězit. Jsem více střelec, ale ještě ne dostatečně. Je zde příliš mnoho situací, které stále řeším přihrávkou na lépe postaveného spoluhráče.“

Zdroj: /skysports/