CHAT GUNNERS.CZ .. čti pozorně ..

Od víkendu je na gunners.cz k využití velmi povedený CHAT .. o tom proč jsem ho na stránky dal a co od něj očekávám si řekneme v článku ..

Chat z mého pohledu najde uplanění jen pokud se ho naučíme používat .. stránky mají přes nehrací den dva vrcholy návštěvnosti .. kolem oběda a po zprávach (asi na TV NOHA) .. v hrací den je to samozřejmě před a po zápase ..

CHAT je velice jednoduchý, na stránkách je přehledný seznam přihlášených uživatelů .. seznam se tuším každou minutu aktualizuje ..

tato ikonka Vám říká – uživatel je na chatu (nic těžého)

 od CHATu očekávám že se na něj přenese konverzace a krátké mnohdy nesmyslné plácání z komentářů pod články .. od teď používejte komentáře k zásadním věcným úvahám, poznatkům .. a ne k tomu nám zdělit, že se Vám článek líbí nebo že se těšíte na víkend .. doporučuji autorům článků si je hlídat a popřípadě promazávat ..

už to tu zaznělo 50x ale ještě jednou – gunners.cz jsou a zůstanou nejkvalitnější web o Arsenalu na cz&sk internetu, a je to dáno kvalitou a úrovní redaktorů .. tak nekažte jejich práci svojí hloupostí ..

kdo se dostal až sem a doufám, že Vás je více – děkuji za pochopení předešlého a připomínám .. pokud máte pocit že chcete nějako přispět našemu SC není nic lehčího než přes ikonu nahoře AUKRO se chodit koukat co je nového na aukcích .. dá se tam sehnat už i spoustu věcí Arse a navíc Váš klik a případná registrace přinese do naší pokladny nějakou korunu .. a princezna bude moci do účetniství zapsat tuto pěknou položku ..

mějte se matygol

 

P.S. – pokud budete mít nějakou otázku a dokážete jí jasně formulovat, tak samozřejmě můžete využít chat v mé přítomnosti na otázky .. třeba Vám na některé odpovím