Chelski match – Hans diary No. 1

Včera poprvé zavítala feckin' Chelski na Ashburton Groove. Zápas, který jsme měli vyhrát, ale nevyhráli, nicméně i tak jsem mírně spokojen, protože vědomí, že Cashley Hole zůstane bez titulu taky není tak špatné.

 

Matygol mně včera ve Hvězdě ukecal, že bych měl občas taky něco napsat, že prý to bude někdo číst, tak plním slib. Začnu stylově Arsenalem. Nemám v úmyslu popisovat včerejší zápas, stejně jste to všichni viděli a pokud ne, tak si to sakra někde stáhněte nebo se koukněte na highligts dneska večer na ČT4, kde to budete mít s českým komentářem a ještě k tomu vám nějaký odborník vysvětlí co se to na obrazovce odehrává. Spíše pár postřehů.

Neudržet proti 10ti členné Cuntski vedení 1:0 je blbé, zvláště když jsme včera měli jedinečnou šanci je konečně po 3 letech porazit. Bez Drogby byli bezzubí, jenže WG10 si musel vybrat svou tradiční slabou chvilku… Nepřeceňoval bych, ale to, že jsme neporazili oslabené mužstvo. Ve fotbale je skoro pravidlem, že se oslabené mužstvo semkne a většinou je vyloučení nakopne. Stačí si vzpomenout na náš lednový zápas v Blackburnu. Navíc Chelski, i když je to banda idiotů, které velí megaidiot, fotbal hrát umí. Ve druhé půli neměla co ztratit, šlo jí o udržení šance na titul a to je sakra motivace. Nezapomeňme, že naše záloha byla složená ze samých středařů. A když si uvědomíme, že vepředu jsme vedle Adeho měli Baptistu, tak se dá říct, že jsme hráli o deseti od začátku. Vybojoval penaltu, já vím, ale na Bularůžovi by ji včera vybojoval snad i Lokvenc. Takže bych to zas tak nedramatizoval.

Furt se můžeme radovat z toho, že Cunley Cunt je bez titulu, Fat Lamprd je bez titulu, Žosé Moulinho je bez titulu, což je podle jejich řečí druhá největší nespravedlnost na světě. Ta první byla, když jim Pool nasázel v rozstřelu 4 penle a ještě jeden gól přidal ze hry. To by se týmu, který byl "jasně lepší" rozhodně dělat nemělo.

Další pozitivum je, že nám Muflon za ten titul nekoupil ani pivo. I tak jsme těch sraček, co tam včera tekly vypili víc než dost!

Nakonec jedna poznámka ke srazu. Jestli Matygolovi vydrží včerejší pivní forma, kdy jsem s ním dokázal držet krok jen za cenu švindlování a nedopíjení piva a Prague Gooner kulhal ještě o něco za mnou, tak tu sobotní taškařici s míčem budeme muset zkrátit na 10 minut, abychom si nějak neublížili.

CU l8er, Hans

P.S. Btw, co si myslíte o našich venkovních dresech na příští rok?