Chesterův Blog, díl 1.: Finance

Poté, co jsem si přečetl prohlášení pánů Hill-Wooda, Fiszmana a Arséne Wengera o financích, dostupných na nové přestupy, musel jsem zareagovat…

Jeden z nich totiž určitě lže, ale kdo?

Hill-Wood tvrdí to samé co Fiszman, tedy, že Wenger může utratit tolik peněz, kolik chce, a že vedení klubu ho vždy podporuje v jeho rozhodnutích a vždy bude.

Fiszman také prohlašuje, že pokud bude chtít francouzský manažer 30 miliónů liber na přestupy, že je dostane, navíc dodává, že Wenger nikdy neutratil všechny peníze, které mu byly svěřeny v posledních několika letech na příchody nových hráčů, a že tyto finance má taktéž k dispozici.

Poté ale přijde se svým prohlášením samotný Wenger, a řekne, že na nové hráče moc peněz není, protože se musí splácet nový stadión.

To je celkem zajímavé, docela by mě zajímalo, kam se ztrácí cca 3 milióny liber, které se mají vydělat na každý domácí zápas?! Je naprosto jasné, že musíme mít NĚJAKÉ peníze na utrácení, nebo si z nás snad musí dělat p*del. Man Yoos nám ukazují, jak by to správně mělo být prováděno. Mají přece dluhy, ne? Přesto ale každou sezónu podepisují nové kvalitní hráče, které zrovna potřebují. Taky by mě celkem zajímalo, kde shánějí Spurs peníze na nové posily?

Většina vydělaných peněz jde pochopitelně vedení Arsenalu, ale Wenger, i když by je mohl utratit, je radši vrací vedení klubu, takže majitelé a investoři jsou i přesto nadmíru spokojeni!

Wengerova nechuť utrácet peníze je během posledních několika let velmi očividná, a mě už se o ní vážně nebaví rozepisovat!

Jenom bych byl rád, aby k nám vedení klubu anebo manažer byli upřímní.

Jsme to koneckonců my, fanoušci, kteří dávají do klubu velkou část peněz, takže bychom měli znát pravdu. 

Co si o tomto tématu myslíte Vy? Prostor vyjádřit se máte v diskuzi…