Silvestre do Arsenalu!? – Schyluje se k přestupové bombě léta tohoto roku?

Keown vs. RuudNaprostý SHOCK dnes ráno připravil pro své čtenáře velice prestižní anglický list The Guardian .. Arsène Wenger totiž údajně jedná s obráncem jehož současný zaměstnavatel je Manchester United ..

Mikaël Silvestre (31let) by se stal prvním hráčem po 34letech který by přestoupil mezi těmito kluby ..

Arsène Wenger se do záležitosti ‚zapletl‚ poté co se dozvěděl, že Silvestre v posledních dnech jednal se Sunderlandem a hlavně s ManCity – s těmi se údajně dohodl na spolupráci, tu však zrušil na základně jednání s Arsène Wengerem.

I PSG nabídlo Silvestremu kontrakt, ten ale včera Wengera ujistil, že Arsenal je jeho první volbou a pokud vše půjde podle plánu rád by v sobotu nastoupil proti Fulhamu.

Arsenal by tento přestup měl přijít na něco kolem £750,000 – a byla by to určitě největší přestupová bomba tohoto léta. Brian Kidd byl poslední hráč United, který se stěhoval do Arsenalu, to ale bylo v roce 1974 ..

The Guardian také píše, že AW nepočítá se Silvestrem jako zálohou pro Gaël Clichyho, ale jakožto se stoperem po boku Williama Gallase

autor:
článek jsme v redakci gunners.cz nebrali na lehkou váhu, jelikož se objevil na zdroji kvalitních informací a je potřeba na tuto variantu být lehce připraven .. ikdyž se nám to na druhou stranu moc nezdá