Chystá se návrat marnotratných synu ????

Real Madrid vrátil zpět do Arsenalu Jose Antonia Reyese, protože oba kluby se nedomluvili na přestupové částce.

23-leté křídlo se v minule sezoně stěhoval na San Bernabeu jako součást výměny za Julia Baptistu, který si však svými výkony přestup do Arsenalu nevybojoval.

Reyes, který sezonu strávil bud na lavičce náhradníku nebo byl zraněný vybojoval Realu svými dvěma goly proti Mallorce titul. I tak Madrid neměl zájem vytáhnout ze své kasy částku ( 13 mil.liber ???) za, kterou mohl Reyes z Arsenalu odejít. Pokud takový balík nedal Real pochybuji, že se najde klub, který Joseho ze stávající smlouvy vyplatí.

Jose, který při odchodu do Španělska za sebou spálil všechny mosty se tak bude muset vrátit zpět na Emirates Stadium.Pokud se tak stane jsm opravdu zvědavý jak ho příjmou fanoušci.

 Wenger dle mého neodborného názoru jeho návrat přivítá, protože už průběhu minule sezony se vyjádřil, že hráč typu Reyese mu v některých zápasech chyběl.

 Další " marnotratný " syn, který se rozhodl zůstat v Arsenalu je Mathiue Flamini.

23-letý záložník sdělil v dubnu, že chce v létě z Arsenalu odejít z důvodu, že není schopen si pod Wengerem vybojovat stále místo v základní sestavě na své pozici středního záložníka.

Mathiue neměl zájem alternovat na levém beku což mu Wenger nejspíš nikdy neodpustil a na konci sezony ho prakticky přestal do zápasu nominovat. Flamini dokonce zvažoval, že se vyplatí ze své smlouvy.

Flam možná svůj názor změnil a údajně tento týden sdělil Wengerovi, že je připravený poprat se o své místo v základní sestavě na jakémkoliv postu. Uvidíme co bude Mathiue v zápase proti Barnetu hrát.

Informace se objevili v Daily mail. Nebyli potvrzeny žádnou kompetentní osobou. A když cituji Williama Gallase " Dnes jsem v Arsenalu, ale nikdy nevíte co se stane zítra. Ve fotbale se věci strašně rychle mění." může se stát, že oba hráči skončí místo v Arse někdo uplně jinde. Třeba ve venezuelské první lize 🙂

/ daily mail /