Clichy je v Arsenalu spokojený, budoucnost zatím neřeší

Levý bek ve službách Arsenalu Gael Clichy říká, že budoucnost na Emirates Stadium bude řešit až po skončení této sezóny

Clichyho smlouva končí v roce 2012 a určitě se vedení Arsenalu bude snažit udržet reprezentanta Francie i nadále v Londýně, kde patří mezi opory týmu Arséna Wengera.

Poslední hráč, který pamatuje dobu Invicibles odehrál v dresu Arsenalu více než 250 zápasů a patří mezi důležité články Arsenalu. Sám Clichy tvrdí, že je v Londýně nad míru št’astný, ovšem jeho budoucnost bude řešit až po skončení této sezóny.

,,Jestli prodloužím můj kontrakt v Arsenalu? Nevím, svojí budoucnost vyřeším až v létě. Sezóna bude ještě dlouhá. Proto mám ještě hodně času na rozmyšlenou.“

25 ročný Clichy se ale nyní soustředí na odvetné utkání osmifinále Ligy mistrů, kde Arsenal bude čelit Messimu a spol. na Nou Campu. Arsenal jede do Barcelony s nadějným výsledkem 2:1 z prvního zápasu, ovšem čelit Barceloně na jejím hřišti bude úkol těžký.

,,O Barceloně není třeba dále mluvit. Každý ví, jak skvělý tým to je. Máme ale obrovskou motivaci je porazit znovu. Pro naší obranu to bude velký test. A co se stane na Nou Campu? Budeme hrát svoji hru a já budu skórovat! Bylo by to opravdu skvělé,“ prozradil Clichy. ,,Budeme hrát skvěle. Arséne Wenger nám často říka, že není lepší tým než jsme my.“

/skysports.com/