Clichy: Jsme pod tlakem

 Obránce Gael Clichy připustil, že hráči Gunners se po nedělní porážce v Middlesbrough dostali pod určitý tlak.

Arsenal ze tří venkovních zápasů vydoloval "pouze" čtyři body, když vyhrál s Aston Villou, remizoval v Newcastlu a padl na Riverside Stadium v Borou. Příští víkend nám přinese dva opravdové šlágry v podobě zápasu Poolu s ManWhooo a především na Emirates Stadium zavítá Chelski.

" Věděli jsme, že pokud bychom vyhráli v Newcastlu zvýšili bychom náskok na šest bodů. To bylo pro nás první zklamání. Ale pokud se podíváte na průběh zápasu musím přiznat, že remíza byla spravedlivá. Kdybychom vyhráli v Middlesbrough bylo by to skvělé ."

" Náš náskok před ostatními kluby Premierleague se zmenšil, proto musíme udělat dobrý výsledek proti Chelsea. Dostali jsme se pod tlak. Máme rádi ten tlak, ale všechno by vypadalo jinak, kdyby se nám podařilo vyhrát v Borou, kde jsme nepodali optimalní výkon."

" Je to velký týden. Myslím si, že by bylo dobré, kdyby se vrátili všichni zranění hráči. Hrajeme trošku jiný fotbal, když máme v sestavě Cesca, Robina, Alexa nebo Mathiue. Ale nechci se vymlouvat, protože jsme kvalitním týmem i bez nich. Samozřejmě, že se těšíme až se vrátí, protože s nimi jsme mnohem silnější."

" Máme silný tým, jsme první a hrajeme dobře bez pěti klíčových hráčů. Je to trošku nešťastné, že se zranili všichni v jednom období."

" Všechny zápasy jsou důležité, ale proti Chelsea to je opravdový šlágr.V tabulce jsme jeden bod před ManUtd. a Chelsea se dotáhla na rozdíl několika bodů, proto musíme odehrát skvělý zápas. Zápas v Middlesbrough byl pro mně důležitý, ale prohráli jsme a ztratili jsme náskok v čele tabulky. Ale nyní se už soustředíme pouze na zápas proti Chelsea."

/ arsenal.com/