Clichy: Musíme si věřit

Po nepovedeném konci sezóny ze strany Arsenalu Gael Clichy věří, že v příští sezóně bude Arsenal bojovat o vítězství v Premier League i Champions League. Francouzský obránce si myslí, že hráči, kteří chtějí opustit Arsenal kvůli toho, aby získali trofeje nedopadnou nejlépe.

Thierry Henry opustil Arsenal, aby s Barcelonou získal trofeje. Ovšem nehraje příliš dobře v týmu Barcelony, která je v této sezóně opět bez trofeje. Patrick Vieira také nemůže získat takovou formu, se kterou se prezentoval v dresu Arsenalu.

Nejčastěji se mluví o transferu Alexandra Hleba do Interu Milán. Velmi zajímavá diskuze se také vede okolo odchodu Flaminiho do AC Milánu.

,, Rozhodnutí je pouze jejich věc, ale je hodně hráčů, kteří odchází kvůli toho, aby vyhráli Ligu Mistrů a jiné poháry. Velmi často se ale stává, že to nedopadne dobře.“ řekl Clichy.

,,Myslím, že by jsme měli věřit ve vlastní schopnosti. Věřím v to a nejsem sám, takže jsem si jistý tím, že to můžeme dokázat.“ dodal Gael.

,,Musíme ale více bojovat a pracovat. Máme perspektivní tým. Máme před sebou skvělou budoucnost a určitě toho hodně dokážeme.“ zakončil Gael Clichy.