Co nového v AFC

 Souhrn události s dnešního nudného sobotního dne….Gilberto vs.Drogba…Reyes jedná o přestupu….Agent Cesca dementuje všechny přestupové spekulace..

Ještě, že už příští týden začínáme 🙂

 

 

 

Nejspíš budoucí kapitán Arsenalu Gilberto Silva reagoval na některé prostořeké výroky útočníka Chlesea Didiera Drogby..

" Drogba řekl, že nebudeme bojovat o titul ? Uvidíme jak se bude sezona vyvíjet."

" Minulou sezonu utratili jmění za posily a Arsenal v lize nedokázali porazit. Nedokázali ani obhájit titul tak si myslím, že Drogba příliš mnoho mluví."

Gilberto věří, že nová posila Eduardo se na Emirates Stadium dokáže brzy prosadit.

" Hráli jsme proti němu v Lize mistrů. Vypadá, že to bude dobrý fotbalista a skvělý útočník. Uvidíme jak rychle si zvykne a přispůsobí anglickému fotbalu."

" Hodně jsme ztratili odchodem Henryho. Byl to náš vůdce, kapitán a nejlepší střelec. Nahradit ho není jednoduchý úkol, ale nemůžeme si dovolit podávat výkony jako, když odešel Patrick Vieira do Italie."


V Londýně se v těchto dnech jedná o další budoucnosti španělského útočníka Joseho Reyese. Jeho agent Jesus Rodriguez de Moya potvrdil zájem Realu. Oba kluby se zatím rozcházejí v přestupové částce za, kterou by Reyes odešel s Arsenalu.

" Reyes se nechce vrátit do Londýna. Pokud bude jednání logicky pokračovat bude Jose v příští sezoně hráčem Realu Madrid. Arsenal neprosí o 20 mil. euru, ale chce obdržet rozumnou sumu v porovnání k částce, kterou zaplatili Seville. Jednání i nadále pokračují."


Agent Cesca Fabregase opět popřel všechny spekulace o odchodu jeho klienta s Arsenalu.

" Pokud by Wenger odešel s Arsenalu situace by se změnila, protože je to fotbalový otec Cesca a ten mu hodně dluží."

" Avšak Cesc o odchodu z Arsenalu neuvažuje. Zatím žádná nabídka z Madridu nepřišla. Někdo tvrdil, že jsem byl na Bernabeu a jednal s Madridem o přestupu – to, ale není pravda."

" Cesc bude trénovat s Arsenalem, ale ve fotbale nikdy nevíte co se může stát. Momentálně je však jeho přestup do Realu nemožný, protože s Madridu žádná nabídky nepřišla."

/ BBC, TEAMtalk, Skysport /