Coppel: Gunners se nekoncentrují na nás

 
Steve Coppell ví, že sobotní střetnutí s Readingem nebude pro Arsenal prioritou – tou bude nadcházející zápas v Lize Mistrů.

Sezóna Gunners byla rozpolcena dvojitým úderem po prohře 2-1 s Chelsea v Carling Cupu a následným vyřazením z FA Cupu Blackburnem.

Šance dostihnout vedoucí Manchester United jsou téměř mizivé a k tomu, aby nevypadli z Ligy Mistrů, potřebují otočit nepříznivý stav po prohře 1-0 s PSV.

Prohra ve finále Carling Cupu, zakončená rvačkou a smrští červených karet, znamená pro Emmanuela Adebayora, Kola Tourého a Emmanuela Eboueho zákaz startu v utkání s Readingem, zrovna tehdy, když tým trápí velká marodka – Henry, Rosický, Hoyte, Flamini, Diaby(měl by být připraven) a Van Persie.

To vše dává fanouškům Royals naděje na vítězství, ale zatímco doufají v dobrý výsledek, Coppel je obezřetný.

Říká: ,,Ta jedenáctka co pošlou na hřiště bude velmi silná, i když jejich prioritou bude zápas proti PSV."

,,Úplně to chápu, chápou to i jejich fanoušci, ale ti musejí být na své mladé hráče velice pyšní, jsou to fenomenální hráči."

,,Arsenal je Arsenal, když se podíváte kolik možných variant poslali na hřiště za poslední týdny – a myslím, že neztratili nic ze své síly."

,,Víme přesně, co proti nim máme hrát.Nezáleží na tom, koho pošlou na hřiště, vždy hrají svým stylem. Jak už jsem řekl, Arsenal se neohlíží na protivníka, hraje svým vlastním stylem."

,,To je také to, proč se snažím klub dotáhnout na vrchol, aby nás soupeři respektovali."

Hráč Steve Sidwell je také opatrný:,, Mají v týmu jen dobré hráče, kteří když jdou na hřiště, dokáží odvést jen dobrou práci. A jejich manažer bude mít více sebevědomí po jejich výkonu v Carling Cupu."

,,Když některé z nich nechá odpočívat, tak na tom vůbec nezáleží, mají vždy kvalitní náhradu."

,,Možná už budou vyhlížet zápas proti PSV, protože Liga Mistrů je velkou prioritou pro jejich klub, a také byla, když jsem hrál u nich."

,,Arsenal ale rozhodně tento zápas nepodcení. Ví ovšem také, že po minulém zápase se budeme chtít předvést v lepším světle."

Reading, byl poražen v minulém zápase 4-0 na domácím hřišti…