Coquelin : Chtěl bych častěji hrát

 

Francis Coquelin v rozhovoru pro Ouest France řekl, má zájem na přestupu do francouzského Lorient.

 

 

Jistou dobu se v tisku píše o tom, že Lorient chce přivést do týmu mladého kanonýra na hostování s dodatkem, který by mu umožnil jeho odkoupení. Mladý svěřenec klubu ze severního Londýna je v týmu Arséne Wengera již několik sezón a několikrát vystoupil v FA Cup či Carling Cup.

 

„Jediné, po čem nyní toužím, je častěji hrát. Arsenal jedná s Lorient, ale zatím žádná ze stran nepodnikla konkrétní kroky. Nemám nic proti hře ve Francii, protože jak jsem řekl dříve, zajímá mne klub, který mi umožní častěji hrát“, řekl Coquelin.

 

Francouzský i britský tisk současně píší i o tom, že Lorient má zájem i o dalšího kanonýra a to Armanda Trarého a mohlo by požadovat jeho výměnu za Laurenta Koscielného, o kterého se právě zajímá Arséne Wenger.

 

Píše se dále o tom, že Arsenal již odeslal do Lorient dvě nabídky a nejnovější návrh smlouvy obsahuje částku kolem Ł8 miliónů. Vedení Lorient ujišťuje, že nechce přijít o Koscielného, ale klub ze severu Londýna plánuje využít Coquelina i Traoreho, aby dosáhl svého cíle.

 

 

/Sky Sports/