Crystal Palace v Arsenal

Příležitost: 2. kolo Premier League

Místo: Selhurst Park

Rozhodčí:


Po ostudném vstupu do ligy tu máme šanci na reparát. Crystal Palace patří k soupeřům, které jsme zvyklí porážet. Nemůžeme však žít jen minulostí, protože první dva zápasy sezony nám ukázaly, že každá série jednou skončí. Nastal tedy znovu čas, aby hráči prokázali charakter a odrazili se ode dna. Kdo by to byl čekal už po prvním zápase sezony? Všichni jsme čekali jasnou záležitost, ale bohužel to nedopadlo a já budu muset použít to otřepané klišé „Fotbal nemá logiku.“ Jak může být totiž logické to, že obranná čtveřice s věkovým průměrem 29,5 si nechá dát takové laciné goly? Kde je logika v tom, že Arsenal vystřelil 22krát, West Ham jen 8krát a dopadlo to nezdarem? Já ji tu prostě nevidím. 

Nechme ale logiku logikou a soustřeďme se na Palace. Arsene Wenger má s Alanem Pardew výbornou bilanci. Vždyť jen s jeho bývalým celkem Newcastlem neprohrál už skoro pět let. Na druhou stranu nelze očekávat jasnou záležitost. Eagles posílili a přivedli z PSG Yohanna Cabaye, který byl před přestupem do Francie i jednou nohou v Arsenalu. Z přestupu sešlo a francouzský reprezentant se nakonec stěhoval do Francie. V zemi galského kohouta se mu však vůbec nevedlo a nastupoval v základní sestavě spíše sporadicky. Naopak po svém návratu ukázal velkou chuť k fotbalu už ve svém debutovém zápase, když završil vítězství 3:1 nad Norwich. Doufejme tedy, že se za týden dá naše obrana dohromady, protože s dnešním výkonem by nás nezachránil ani nejlepší útočník na světě. COYG.


Představení soupeře:

Celý název: Crystal Palace Football Club

Přezdívka: Eagles

Založen: 1905

Stadion: Selhurst Park

Kapacita: 26 255

Manažer: Alan Pardew


Předcházející zápasy:

16. 8. 2014 Arsenal FC 2:1 Crystal Palace FC (45+1 Koscielny, 90+1 Ramsey – Hangeland)

21. 2. 2015 Crystal Palace FC 1:2 Arsenal FC (90.+4 Murray – 8. Cazorla, 45. Giroud)


Zajímavosti:

Přesně před rokem (16. 8. 2014) se Arsenal utkal také s Crystal Palace a zvítězil 2:1.

Arsenal hrál proti Crystal Palace 6krát a nikdy neprohrál (5-1-0)

Bude doplněno…


Marodka

Arsenal jde do zápasu s Palace s téměř nezměněným kádrem oproti zápasu s WHU. Do základní sestavy by měl určitě nakouknout Alexis a po drobném zranění i Bellerín. Na marodce naopak pořád zůstává hvězdné trio Rosický, Wilshere a Welbeck. Na opačné straně barikády jsou nedostupní Chamakh, Speroni, Campbell a Appiah.

Komentáře

  1. adam-arsenal (karma: 0) #1

    Čech-koscielny,gabriel,bellerin,monreal-coquelin,cazorla,ozil-chambo,alexis-theo. Pre mňa jasná zostava mozno Gibbs miesto Nacha uvidime ..Giroud dost zahodil proti West Hamu a uz davnejsie tu hovorim ze potrebujeme top class utocnika …no vtedy som dostal minuska ale vsetci vieme ze hrotak musi proste prísť neni o čom …

    |
  2. Vinny11 (karma: 0) #1

    Ja si myslím ze tohle je tutovka. Cech, Bellerin, Per, Koss, Nacho, Coq, Aaron, Ozil, OX, Alexis, Theo. Giroud musí jít na lávku to samy Cazorla nebo Ozil. Bude to dalsi těžkej zápas, jestli opět ztratíme. Tak mužem vyhlásit boj o big four ne o titul…

    |
  3. Tommy909 (karma: 0) #1

    [b]to Vinny11:[/b] suhlasim, až na to, že Mertesacker určite na lavičku a miesto neho Gabriel.

    |
  4. Český Lev (karma: 0) #1

    Myslím si, že je naivní si myslet, že Arsen posadí Merteho a Santičku, byť bych byl pro. Ano hroťáka potřebujeme, ale včera by nás asi opravdu nespasil ani ten Benzema. To trapné posouvání míče ze strany na stranu už mi pije krev. Ta doba, kdy to tam Hleb, Nasri, Rosa a hlavně Fabregas rozdávali, jak pánka největší je bohužel pryč. Hlavně ten Cesc se s tím nikdy nesral, kolmice vzduchem, po zemi, jakkoliv přesně do nohy, že i ten šmatlák Adebayor byl nejlepší střelec. Nicméně píšu hlavně proto, že ten HATE na Ozila zase je podle mě neoprávněný. Že má taky skvělé přihrávky o tom žádná ( pro mě osobně Cesc>Ozil ), ale vždy jsem ho kritizoval, že tam běhá, jak bez duše, ALE včera podle mě právě Ozil makal, napadal, chtěl něco vymyslet a byl „ostrej“, že tam má „mrtvé“ spoluhráče, za to on nemůže…

    |
  5. Tommique (karma: 0) #1

    Tohle nebude vůbec lehký zápas, Pardew má k dispozici dobrý tým a doma umí hrát skvěle. Co se sestavy týče, tak se celkem ztotožňuji s kolegy výše, za mě:

    Ospina – Belle, Gabi, Kos , Nacho – Coq, Santi – OX, Öz, Alexis – Theo.

    Jsem Čechův hater, takže tu není o čem. Santi pěkně ze středu a chci vidět konečně hru na 2 ostré křídla. CP budou hrát dopředu,jsou doma, tak by je OX, Alexis i Theo mohli s Mesutem v zádech pěkně větrat.

    |
  6. numero10 (karma: 0) #1

    ja len dufam, ze tankista si svoje minely uz vycerpal aspon na 20 kol dopredu, i ked je pravda, ze ani väcsina z hracov nepodala svoj standard…

    |
  7. thomas5 (karma: 0) #1

    Len sa potvrdilo čoho sa niektorí,samozrejme aj ja obávali,Čech nemusí byť zlý brankár ale predsa len u ropakov nehral Per,tam to jedoducho Terry organizuje,majú betonárku.Bol to len prvý zápas,ale boxovať taký center,plus druhý lacný gol…Dúfam že Ospina sa zas predere do brány,ja si myslím že si zaslúži šancu bohužial ZNOVA!

    |
  8. gooner253 (karma: 0) #1

    Ospina
    Bellerin Kos Per Nacho
    Coq Ramsey
    Ox Ozil Alexis
    Walcott

    neviem si predstaviť spolu hrať Koscielneho a Gabriela ale cim skor by to bolo dobre vyskusat.
    A tak ako si po spackanom zapase sadol Wojta by mal teraz sediet Cech
    Santi na jeho pomery vcera velmi kazil a Theo na hrote lebo to vidim skor na brejkovú taktiku. CPA budú cítiť velku šancu na body.

    |
  9. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“Tommy909″][b]to Vinny11:[/b] suhlasim, až na to, že Mertesacker určite na lavičku a miesto neho Gabriel.[/quote]

    jo to bych taky napsal, ale je to nerealny.. Wenger to menit nebude

    |
  10. Tommy909 (karma: 0) #1

    [quote name=“thomas5″]Len sa potvrdilo čoho sa niektorí,samozrejme aj ja obávali,Čech nemusí byť zlý brankár ale predsa len u ropakov nehral Per,tam to jedoducho Terry organizuje,majú betonárku.Bol to len prvý zápas,ale boxovať taký center,plus druhý lacný gol…Dúfam že Ospina sa zas predere do brány,ja si myslím že si zaslúži šancu bohužial ZNOVA![/quote]
    No neviem, ja by som Čecha po prvom zápase čo mu nevyšiel hneď neodpísal, mal by dostať šancu to napraviť. Nie som jeho fanúšik, ale nie som ani zástanca takých unáhlených rozhodnutí, takže v ďalšom kole by som ho ešte určite postavil do brány a myslím si, že to urobí aj Arsene. Je to môj osobný názor 🙂

    |
  11. Lukendes_10 (karma: 0) #1

    Proti Crystalu to chce o 100% lepší výkon ako proti kladivárom.
    Verím že chlapci dostali kapky a zápas zvládnu.

    |
  12. Lukendes_10 (karma: 0) #1

    [quote name=“Theodor“]bude to zase o nadra ale vyhrajeme..1:3[/quote]

    Inak Pardew to na Wengera veľmi nevie a urcite nebude betónovať takže kľudne môže byť 1:3.

    |
  13. Feri (karma: 0) #1

    ———Cech———
    Bellerin-Per-Kos—Nacho
    ——-Coq—Santi—–
    Ox——–Ozil—-Alexis
    ———-Theo———

    Cech vypadal hodne jiste v priprave a za chelsea odchytal perfektne hodne sezon a byl kupovan jako jednicka, nechapu, ze po jednom zapase byste ho hned davali na lavicku, u brankaru je zvlast duvera dulezita.

    Dal doufam, ze budeme hrat na 2 kridla, Ox i Alexis jsou podle me platnejsi nez Ramsey nebo Cazorla na kridle.

    Do utoku bych videl thea, bude to podle me otevrena hra a kdyby byly Ox, theo a Alexis a pod nima Ozil, tak do protiutoku musi padnout aspon 2 goly 😉

    Btw. podle me je moznost hrat i na hrotu s Alexisem, za Chile tak casto uspesne hraje, jedine je treba, aby se nakopavalo do kridel kdyz uz, neco jako city na aguera..

    |
  14. gonzales (karma: 0) #1

    Klasika, jeden zápas se nepovede a už se tu plive skoro na celej tým. Ještě chybí napsat Wenger OUT a už to bude komplet 😀 Děláte jak kdyby ste to neznali. Přijde výbuch v zápase, kde se čeká vítězství, pak přijdou prohlášení o charakteru a zareagování v dalším zápase, který se samozřejmě zvládne a jede se dál =)

    |
  15. msturm (karma: 0) #1

    Byl jsem ted v Anglii a ve vsech novinach pred prvnim kolem nas pasovali na temer jisteho mistra. Mozna je dobre, ze dostali kluci tafku v prvnim kole. Kdyz se nam to stalo minule s AV tak jsme o vanocich byli na 1. miste 🙂

    |
  16. filipfabregas (karma: 0) #1

    hlavne chcem vidieť viditeľné zmeny v zostave.. ak bude hector zdravý, musí hrať, dalej by na lavičke určite mali zostať cazorla a giroud, to je chytanie sa za hlavu a sklamané grimasy 4 krát za zápas, ked z vyložených šancí nedá gol mi už lezú na nervy , namiesto nich alexis a walcott

    |
  17. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“Lukendes_10″][quote name=“Theodor“]bude to zase o nadra ale vyhrajeme..1:3[/quote]

    Inak Pardew to na Wengera veľmi nevie a urcite nebude betónovať takže kľudne môže byť 1:3.[/quote]
    Na to by som sa nespoliehal, z hlavy dam dva zapasy, kde nas krasne s Newcastlom vyoutoval: 0:1 doma (skoroval Andy Carrol), a slavnych 4:4 („skoroval“ najma Phil Dowd :).

    |
  18. gonzales (karma: 0) #1

    [quote name=“Mary“]http://fotbal.idnes.cz/netradicni-off-line-rozhovor-s-petrem-cechem-f31-/odpovedi.aspx?t=O150810_223231_248_min&akce=

    Čechíno 🙂 ten si asi vyslechne za ty goly :lol:[/quote]

    S podběhnutím centrů jste měl problémy vždy. V televizi jsem Vás mnohokrát viděl s brýlemi, čili Váš zrak není bezchybný. Nepřemýšlíte o oční operaci ? Sám jsem takovou prodělal a již 10 roků nemám žádné potíže. Pro Vás těch pár tisíc není žádný problém a trochu se bojím, že pokud ten handicap neodstraníte, budete za chvíli dvojkou i v Arsenalu.

    Solidní trolling 😀

    |
  19. AlkoHolliX (karma: 0) #1

    Me tak stve, ze jeste stale nemam chut resit naprosto nic ohledne Arsenalu:( pritom sem cely leto tak mlsal a pak prijde takovej zkrat…tak snad se vyhraje a vse bude zas fajn..chjo

    |
  20. peters951 (karma: 0) #1

    Tak podla vyjadrenie bossa aj Bellerin aj Alexis su pripraveni na zapas, tak uvidime ci nastupia od zaciatku.

    |
  21. Feri (karma: 0) #1

    Tomu zapasu tak verim, ze si dokonce poslu penize na sazkovku a vsadim si na vyhru Arsenalu 8) (jeste ze me to nenapadlo minule)

    Prakticky plna sestava (Jack, Welbz a Rosa by stejne asi nehrali zaklad), jde o hodne, jak o 3 body, tak o napraveni minuleho zapasu a zlepseni psychiky a tlaku.. muzou nastat jen 2 situace bud 3 body nebo obrovske zklamani ikdyz CP se zdaji hodne silní, musime se postavit k zapasu jako jasni favoriti a s prehledem je kvalitou porazit.. 😉

    |
  22. gonzales (karma: 0) #1

    [quote name=“numero10″]preco hra AV-MU uz zajtra?[/quote]

    ManU hrají v úterý LM, tak asi proto.

    |
  23. numero10 (karma: 0) #1

    [quote name=“gonzales“][quote name=“numero10″]preco hra AV-MU uz zajtra?[/quote]

    ManU hrají v úterý LM, tak asi proto.[/quote]
    hej, ale to sa bezne hra v sobotu liga vtedy..s tak sirokym kadrom potrebuju den navyse na oddych? 😆

    |
  24. cabe (karma: 0) #1

    [quote name=“numero10″][quote name=“gonzales“][quote name=“numero10″]preco hra AV-MU uz zajtra?[/quote]

    ManU hrají v úterý LM, tak asi proto.[/quote]
    hej, ale to sa bezne hra v sobotu liga vtedy..s tak sirokym kadrom potrebuju den navyse na oddych? :lol:[/quote]
    Hraje se to vyjimečně, protože tam mají nějakej ultra pravicovej průvod. Od příští sezony se bude hrát v minimálním počtu 10 zápasů i v pátek.

    |
  25. Tommy909 (karma: 0) #1

    [quote name=“Feri“]Tomu zapasu tak verim, ze si dokonce poslu penize na sazkovku a vsadim si na vyhru Arsenalu 8) (jeste ze me to nenapadlo minule)
    [/quote]
    No ja som dal, že s west hamom vyhrame minimalne o dva goly a bol to jediny zapas čo mi ušiel 😥 😀

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.