Crystal Palace v Arsenal

Příležitost: 2. kolo Premier League

Místo: Selhurst Park

Rozhodčí:


Po ostudném vstupu do ligy tu máme šanci na reparát. Crystal Palace patří k soupeřům, které jsme zvyklí porážet. Nemůžeme však žít jen minulostí, protože první dva zápasy sezony nám ukázaly, že každá série jednou skončí. Nastal tedy znovu čas, aby hráči prokázali charakter a odrazili se ode dna. Kdo by to byl čekal už po prvním zápase sezony? Všichni jsme čekali jasnou záležitost, ale bohužel to nedopadlo a já budu muset použít to otřepané klišé „Fotbal nemá logiku.“ Jak může být totiž logické to, že obranná čtveřice s věkovým průměrem 29,5 si nechá dát takové laciné goly? Kde je logika v tom, že Arsenal vystřelil 22krát, West Ham jen 8krát a dopadlo to nezdarem? Já ji tu prostě nevidím. 

Nechme ale logiku logikou a soustřeďme se na Palace. Arsene Wenger má s Alanem Pardew výbornou bilanci. Vždyť jen s jeho bývalým celkem Newcastlem neprohrál už skoro pět let. Na druhou stranu nelze očekávat jasnou záležitost. Eagles posílili a přivedli z PSG Yohanna Cabaye, který byl před přestupem do Francie i jednou nohou v Arsenalu. Z přestupu sešlo a francouzský reprezentant se nakonec stěhoval do Francie. V zemi galského kohouta se mu však vůbec nevedlo a nastupoval v základní sestavě spíše sporadicky. Naopak po svém návratu ukázal velkou chuť k fotbalu už ve svém debutovém zápase, když završil vítězství 3:1 nad Norwich. Doufejme tedy, že se za týden dá naše obrana dohromady, protože s dnešním výkonem by nás nezachránil ani nejlepší útočník na světě. COYG.


Představení soupeře:

Celý název: Crystal Palace Football Club

Přezdívka: Eagles

Založen: 1905

Stadion: Selhurst Park

Kapacita: 26 255

Manažer: Alan Pardew


Předcházející zápasy:

16. 8. 2014 Arsenal FC 2:1 Crystal Palace FC (45+1 Koscielny, 90+1 Ramsey – Hangeland)

21. 2. 2015 Crystal Palace FC 1:2 Arsenal FC (90.+4 Murray – 8. Cazorla, 45. Giroud)


Zajímavosti:

Přesně před rokem (16. 8. 2014) se Arsenal utkal také s Crystal Palace a zvítězil 2:1.

Arsenal hrál proti Crystal Palace 6krát a nikdy neprohrál (5-1-0)

Bude doplněno…


Marodka

Arsenal jde do zápasu s Palace s téměř nezměněným kádrem oproti zápasu s WHU. Do základní sestavy by měl určitě nakouknout Alexis a po drobném zranění i Bellerín. Na marodce naopak pořád zůstává hvězdné trio Rosický, Wilshere a Welbeck. Na opačné straně barikády jsou nedostupní Chamakh, Speroni, Campbell a Appiah.

Komentáře

  1. Fabregas03 (karma: 0) #1

    [quote name=“Tommy909″][quote name=“Feri“]Tomu zapasu tak verim, ze si dokonce poslu penize na sazkovku a vsadim si na vyhru Arsenalu 8) (jeste ze me to nenapadlo minule)
    [/quote]
    No ja som dal, že s west hamom vyhrame minimalne o dva goly a bol to jediny zapas čo mi ušiel 😥 :D[/quote]

    Kdybys dal místo jedničky dvojku na tiket, ještě teď nevíš co s penězma 😆

    |
  2. Tommy909 (karma: 0) #1

    No to teda, ale za prvé na to by som nemal nikdy odvahu, 😀 a za druhé nikdy nepodávam proti svojmu teamu 🙂

    |
  3. Fibrix (karma: 0) #1

    [quote name=“Tommy909″]No to teda, ale za prvé na to by som nemal nikdy odvahu, 😀 a za druhé nikdy nepodávam proti svojmu teamu :)[/quote]

    To máš právě win/win situaci…

    Když se vyhraje, tak máš radost z vítězství – no a když se prohraje, tak máš radost z pěnez 😀

    |
  4. PetrSk (karma: 0) #1

    Zlomí Arsenal prokletí Selhurst Park?

    Fotbalisté Arsenalu většinou nejsou zvyklí čekat na delší sérii bez výhry – ale na hřišti Crystal Palace jim to nyní nejde. Gunners se v neděli pokusí prolomit šňůru 12 duelů bez výhry na Selhurst Parku.

    |
  5. kuba (karma: 0) #1

    [quote name=“Fibrix“][quote name=“Tommy909″]No to teda, ale za prvé na to by som nemal nikdy odvahu, 😀 a za druhé nikdy nepodávam proti svojmu teamu :)[/quote]

    To máš právě win/win situaci…

    Když se vyhraje, tak máš radost z vítězství – no a když se prohraje, tak máš radost z pěnez :D[/quote]

    A v případě remízi si celej týden v depresi o chlebu a vodě 😀

    |
  6. Lukendes_10 (karma: 0) #1

    [quote name=“PetrSk“]Zlomí Arsenal prokletí Selhurst Park?

    Fotbalisté Arsenalu většinou nejsou zvyklí čekat na delší sérii bez výhry – ale na hřišti Crystal Palace jim to nyní nejde. Gunners se v neděli pokusí prolomit šňůru 12 duelů bez výhry na Selhurst Parku.[/quote]

    Pred dvoma rokmi sme tam náhodou nevyhrali 1:2? Góly Arteta, Giroud.
    Neviem odkiaľ to berieš…

    |
  7. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“Fibrix“][quote name=“Tommy909″]No to teda, ale za prvé na to by som nemal nikdy odvahu, 😀 a za druhé nikdy nepodávam proti svojmu teamu :)[/quote]

    To máš právě win/win situaci…

    Když se vyhraje, tak máš radost z vítězství – no a když se prohraje, tak máš radost z pěnez :D[/quote]
    Tak, tak. Da sa na to pozerat aj tak, ze kolko si ochotny prehrat v prospech vyhry AFC :).

    |
  8. Kuko (karma: 0) #1

    [quote name=“Lukendes_10″][quote name=“PetrSk“]Zlomí Arsenal prokletí Selhurst Park?

    Fotbalisté Arsenalu většinou nejsou zvyklí čekat na delší sérii bez výhry – ale na hřišti Crystal Palace jim to nyní nejde. Gunners se v neděli pokusí prolomit šňůru 12 duelů bez výhry na Selhurst Parku.[/quote]

    Pred dvoma rokmi sme tam náhodou nevyhrali 1:2? Góly Arteta, Giroud.
    Neviem odkiaľ to berieš…[/quote]

    A minulú sezónu tak isto výhra 1:2, dokonca to bolo aj v roku 2015

    |
  9. miezto (karma: 0) #1

    [quote name=“cabe“][quote name=“numero10″][quote name=“gonzales“][quote name=“numero10″]preco hra AV-MU uz zajtra?[/quote]

    ManU hrají v úterý LM, tak asi proto.[/quote]
    hej, ale to sa bezne hra v sobotu liga vtedy..s tak sirokym kadrom potrebuju den navyse na oddych? :lol:[/quote]
    Hraje se to vyjimečně, protože tam mají nějakej ultra pravicovej průvod. Od příští sezony se bude hrát v minimálním počtu 10 zápasů i v pátek.[/quote]
    posralo mi to fantu 🙁

    |
  10. PetrSk (karma: 0) #1

    [quote name=“Kuko“][quote name=“Lukendes_10″][quote name=“PetrSk“]Zlomí Arsenal prokletí Selhurst Park?

    Fotbalisté Arsenalu většinou nejsou zvyklí čekat na delší sérii bez výhry – ale na hřišti Crystal Palace jim to nyní nejde. Gunners se v neděli pokusí prolomit šňůru 12 duelů bez výhry na Selhurst Parku.[/quote]

    Pred dvoma rokmi sme tam náhodou nevyhrali 1:2? Góly Arteta, Giroud.
    Neviem odkiaľ to berieš…[/quote]

    A minulú sezónu tak isto výhra 1:2, dokonca to bolo aj v roku 2015[/quote]
    Tak to se omlouvám, osobně mi vỳsledky s palace nezůstaly v paměti. Čerpal a zkopíroval jsem z premiership.cz 🙁

    |
  11. Kashpi (karma: 0) #1

    [quote name=“RadaStohlik“]No a West Ham padá doma 0:2 s nováčkem….[/quote]
    Leicester už je v PL od minulý sezony, takže zas takovej nováček to není. Ale ukazuje to jak nevyzpytatelná PL je, jednou můžeš porazit favorita na titul a pak padnout se slabším týmem.

    |
  12. Kuko (karma: 0) #1

    A za kladivárov Jenko v bráne po vylúčení Adriana a udržal čisté konto. 😆 Aj keď chytal len pár minút.

    |
  13. cabe (karma: 0) #1

    [quote name=“zajo69″]Tuto sezonu bude v piatok viac zapasov nažiadosť tv spoločnosti.Celkom fajn,[/quote]
    Tuhle sezonu?

    |
  14. pavlas (karma: 0) #1

    12 duelů bez výhry na Selhurst, Leicester nováčkem, bože, jak hluboko to tady kleslo :-*

    |
  15. Dodes (karma: 0) #1

    [quote name=“Kuko“]A za kladivárov Jenko v bráne po vylúčení Adriana a udržal čisté konto. 😆 Aj keď chytal len pár minút.[/quote]

    statisticky teda vyplyva, ze keby sme mali jenka v brane proti WHU, boli by sme minimalne remizovali.

    |
  16. yen56 (karma: 0) #1

    Za mě:

    Čech – Bellerin, BFG, Kos, Nacho – Coq, Santi – Ox, Öz, Alexis – Giroud

    Volil bych dvě echt křídla v podobě Alexise s Oxem, přičemž to odnese někdo ze střeďáků – asi bych dnes dal černého Petra Aaronovi.

    |
  17. Tokero (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″]Za mě:

    Čech – Bellerin, BFG, Kos, Nacho – Coq, Santi – Ox, Öz, Alexis – Giroud

    Volil bych dvě echt křídla v podobě Alexise s Oxem, přičemž to odnese někdo ze střeďáků – asi bych dnes dal černého Petra Aaronovi.[/quote]

    Jop, mne sa nikdy moc nepáčilo , že Wenger to hraje na jedno klasické krídlo a to ešte Sanchez sa dosť často púšťa stredom a cez stred každý vie , že to väčšinou ide najťažšie lebo je tam najviac hráčov. V tomto trénerovy nerozumiem. Možno chce tak vytvoriť rotáciu hráčov ale myslím si , že jednoduché a priame riešenia sú aj najefektívnejšie ako keď niečo špekulujem . 🙂 až to prešpekulujem a až tak to nefunguje ako by mohlo . 😆

    |
  18. štori (karma: 0) #1

    od 13:00 Wolves vs Hull, neboli Martinéz potažmo i Afobe vs Chuba a Hayden. Všichni v základu 🙂

    |
  19. yen56 (karma: 0) #1

    [quote name=“štori“]od 13:00 Wolves vs Hull, neboli Martinéz potažmo i Afobe vs Chuba a Hayden. Všichni v základu :)[/quote]

    Teď mám střet zájmů, nevím, komu držet palce víc. 😆 A zajímalo by mě, co je pravdy na tom, že potenciálně máme na Afobeho předkupní právo.

    |
  20. duri19 (karma: 0) #1

    Zostava:
    Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Coquelin, Ramsey – Cazorla,Ozil,Alexis – Giroud

    |
  21. Kashpi (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″]Panebože on posadil Oxe, Ramsey na středu, Santi na křídle.[/quote]
    Ještě líp, on to určitě bude Aaron na křídle 😆 Tohle u AW prostě nepochopím, někteří jeho oblíbenci budou dostávat prostor i kdyby hráli sebehůř, klidně i když budou hrát mimo svou pozici.

    |
  22. Jonny1111 (karma: 0) #1

    no cakam presne tu istu nudu co aj naposledy ziadne strely na branu prehru a posledne miesto v tabulke 😕

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.