CZ & SK Gooners : Žilinský kraj

 

Každý týden představíme jeden kraj a goonery v něm. 

Před dvěma týdny jsme začali seriál, během kterého nejen představíme, ale i seznámíme goonery ze všech krajů naší bývalé federace.

Prešov a Košice už to mají „za sebou“ a ve fóru je pro stávající ale i budoucí kanonýry již zavedeno téma, kde se mohlou domlouvat na všem dalším. Téma je i informační bod pro všechny nové návštěvníky webu, tak prosím aby si „kraje“ svá témata udržovaly. Pokud se rozhodnete domlouvat se dále přes Facebook, buďte tak laskavi zejména k nově příchozím, a nechte u svého kraje ve fóru alespoň odkaz. Děláte to i pro sebe, protože se vaše rodina v kraji může rozrůstat.

Takže Košický kraj už ve fóru  najdeme ZDE  a článek o něm je TADY.

Prešovský kraj  ve fóru je TU a článek o něm TADY.  

A dnes pokračujeme krajem Žilinským.

Každý týden o víkendu, velice často i dvakrát do týdne, vybíhají The Gunners na trávník Emirates či na trávníky stadionů svých soupeřů, aby bojovali o ligové či jiné body.Stejně jako hráči, i fanoušci „vybíhají“ do svých pubů, ke svým počítačům nebo televizím, aby prožívali se svým týmem každou chvilku.

CZ a SK Supporters Club má přes 600 členů, ale ne všichni moravští, čeští nebo slovenští fans Arsenalu jsou členy Supporters Clubu. Ať členové či nečlenové SC, scházejí se fanoušci Arsenalu v různých městech a různých pubech či sportbarech, kde jsou k dispozici přenosy z Premier League. Většinou však se scházejí pouze ti fanoušci, kteří se osobně znají, ať ze Supporters Clubu nebo z práce, studií či tohoto webu. Mnozí se pak často zde v diskuzích dotazují, kde se v tom či jiném městě dají sledovat, s dalšími „stejně postiženými“, utkání našeho týmu.

Bývávaly doby, kdy nám na webu fungovala komunita, kde se fanoušci mohli „regionálně poznat“, bohužel, technické problémy se nepodařilo odstranit a tak osud komunity je zatím neznámý.

Aby naše redakce vyhověla přání řady z Vás, startujeme seriál o fanoušcích z krajů a měst či obcí naší bývalé federace.

Cíl je jeden : seznámit Vás, kanonýry.

Takže, kanonýři z Žilinského kraje, pište odkud jste a kde a jak sledujete Arsenal, zda doma, přes net nebo satelit, nebo kde se scházíte. A zda se třeba nechcete scházet na sledování zápasů v některém pubu nad orosenou sklenicí. Pište, s kým se scházíte a kde, jaké jsou možnosti třeba srazů regionálních či případně srazů celého Supporters Clubu. Uvítáme každou ponámku, postřeh, námět, nápad.

Příště : Banskobystrický kraj

 

/Patrick a redakce gunners.cz/