Daily Mirror : Song je spojovaný s Barcelonou

 

Daily Mirror přináší zprávu, že 24-letý záložník Arsenalu Alexandre Song je na seznamu vyhlédnutých posil katalánské Barce*ony.

Kamerunský reprezentant by se podle informací listu měl stát náhradou za Seydou Keitu, který se chystá v létě Camp Nou opustit.

Song je nejen v této sezóně klíčovou postavou v týmu Arséne Wengera a Francouz ho bezpochyby bude chtít udržet. Stávající smlouva váže Songa na severu Londýna do roku 2014 a Boss má v plánu nabídnout hráči její prodloužení.

První návrh nové smlouvy byl hráčem odmítnutý. Ale Arséne je rozhodnutý si hráče smluvně zavázat na minimálně celkové 4 roky.

Jestli Song nebude chtít prodloužit smlouvu, může do hry vstoupit Barcelona a nabídnout za hráče 15 miliónů liber. Pep Guardiola mluvil o Songovi s bývalým hráčem Arsenalu Cescem Fábregasem a bývalý kapitán Arsenalu svým pozitivním doporučením pouze utvrdil trenéra Barce*ony ve snaze Songa získat.

Rodina Alexe je sžitá ale s Londýnem a určitě stěhování nebude vítat, ale Song může vzít nabídku přestupu do Barcelony jako životní šanci na angažmá v nejlepším týmu světa.

 

Daily Mirror