Další mladík do našich řad

V našem klubu během příštího měsíce nejspíše přivítáme 15-letého brazilského útočníka Willingtona da Silvu…

Jako dárek k novému roku bude příští měsíc s největší pravděpodobností uskutečněn přestup další z „young guns“, přijde k nám mladík z Fluminense, 15-letý útočník Wellington da Silva.

Brazilský talent k přišel do našeho klubu na týdenní zkoušku a udělal na naše kouče velmi dobrý dojem. Hráči Steva Gattingse porazili Norwich City 8-4 a mladému hráči stačil poločas ke vstřelení čtyř branek. Stejný poměr minut odehrál i jeho krajan Luis Gustavo Conte, který hrál na stoperu a rovněž nezklamal.

Malou ukázku Wellingtonových schopností můžete vidět zde, jak je vidět, dobrou formu si přivezl i do Anglie. Teď už je jen na Stewu Rowleymu a agentovi Sandro Orlandellimu, aby dovedli dohodu ke zdárnému konci. Předseda Fluminense se sice vyjádřil, že se bude snažit mladý talent udržet, ovšem rodiče jsou jiného názoru a záleží jim na tom, aby jejich syn zamířil ke Gunners. Bude tak nejspíše následovat například Denilsona, který k nám přišel také v mladém věku a nyní se vypracoval až do základní sestavy, ač jeho výkony jsou předmětem častých diskuzí…