Dani Alves – Arsenal bude hrát útočný fotbal

Obránce Barcelony Dani Alves očekává, že Arsenal bude hrát v odvetě osmifinále Ligy mistrů na půdě Barcelony útočný fotbal.

V prvním zápase tohoto osmifinále cestovala Barcelona na Emirates Stadium, kde nakonec podlehla týmu Arséna Wengera 1:2. Přesto je v odvetě mírným favoritem tým z Katalánska, kterému stačí k postupu i hubená výhra 1:0.

Dani Alves si ale i přesto myslí, že tým ze severu Londýna přijede hrát na Nou Camp útočný fotbal. Aneb nejlepší obrana je útok.

,,Bude to Arsenal, který známe – ofenzivní pojetí hry,“ řekl Alves. ,,To je způsob, jak hrají, a já si nemyslím, že by hráli nějakým jiným způsobem.“

Barcelona zápas před úterní odvetou narozdíl od Arsenalu zvládla, když porazila Real Zaragozu 1:0, která hrála velmi ustrašeně a defenzivně. Alves ale neočekává podobný scénář v úterním odvetném zápase Ligy mistrů.

,,Srovnávat hru Arsenalu se Zaragozou je nesmysl. My budeme hrát tak, jako vždycky. Náš způsob hry bude stejný. Budeme se bavit hrou a budeme se snažit vyhrát. Musíme si dát ale pozor a musíme se poučit z loňského roku, kdy nás vyřadil Inter.“

Seyou Keita se jako jediný zapsal do střelecké listiny v zápase Barcelony se Zaragozou a doufá, že jeho tým dokáže navázat na poslední výsledky.

,,Pro nás to je zápas roku. Bude důležitý začátek zápasu. Musíme držet co nejdéle čisté konto. Čisté konto bude klíč k úspěchu. Jsem si jist, že s kvalitou jakou je Messi, Villa a Pedro budeme skoróvat.“


/skysports.com/