Dein: Arsenal potřebuje zahraniční investory

 Bývalý funkcionář Arsenalu David Dein, který klub v dubnu opustil prodal svých 14,5 % akcii za 75 mil. liber společnosti Red and White Holdings Ltd, kterou vlastní ruský milardář Alisher Usmanov..

Dein byl jmenovaný ředitem právě této společnosti, která má zájem o převzetí Arsenalu. Je možné, že se potvrdí spekulace, které se okamžitě objevili po odchodu Deina s Arsenalu….Jednou se vrátím a stanu se předsedou klubu

" Nikdy jsem nepřestal milovat tento klub. Chci být znovu jedním z klíčových představitelů Arsenalu."

" Dnešní prohlášení označuje další významný krok ve vizi, kterou společně sdílím s tisíci dalšími fanoušky doma i v zahraničí. Mým cílem je vybudovat s Arsenalu nejlešpí klub na světě."

" V posledních měsících jsem dostal spousty nabídek na práci v Anglii i v Evropě. Ale pro Davida Deina existuje pouze jeden klub a to je Arsenal."

" Pokud se má moje vize změnit v realitu potřebujeme investora, který nám poskytne finační prostředky."

" Arsenal potřebuje nové investory. Poměry ve fotbale se opravdu změnili. Taková je realita. Spousty klubu financují jednotlivci či konzorcia, které jsou schopny investovat obrovské sumy do posílení a rozvoje klubu."

" Bez nových investorů není Arsenal schopen úspěšně konkurovat jiným klubům. I přesto, že Arsene Wenger odvádí skvělou práci."

" Jsme s Arsene přátele. Doufám, že naše spolupráce bude brzy obnovena. Přemlouvám Arseneho, aby podepsal novou smlouvu s Arsenalem."

" Snažím se pracovat v nejlepším zájmu klubu a věřím, že moje práce brzy přinese efekt. Vždycky jsem všechno dělal v nejlepším zájmu Arsenalu. Fandím klubu od svých šesti let a nechci, aby se za několik let ukázalo, že jsem mohl udělat něco, abychom i nadále byli na vrcholu a ja jsem to neudělal. Apeluji na vedení klubu a mám naději, že brzy rozhodnou přijmout zahraniční investory."