Diarra: Chci hrát jinak odejdu

 Záložník Arsenalu Lassana Diarra připustil, že může opět v zimním přestupním termínu změnit klub.

Jeho rozhodnutí zda zůstat na Emirates Stadium nebo zase jít o dům dál ovlivní především jeho zápasová vytíženost. Diarra od svého přestupu s Chelsea zatím nastoupil pouze v zápase Carling Cupu proti Newcastlu, což pro reprezentanta Francie je hodně málo.

" Zatím je všechno v pořádku, pořád se učím, ale nemůže to trvat věčně. Nebudu čekat další rok, protože jsem přestoupil, abych pravidelně hrával."

" Nejsem hloupý. Přestoupil jsem do Arsenalu a moje situace je úplně stejná jako v Chelsea, to jsem rovnou mohl zůstat na Stamford Bridge. Přišel jsem do Arsenalu, abych hrával. V nejbližších měsících se rozhodnu co budu dál dělat. "

" Je směšné, že jsem odehrál více zápasů za reprezentaci než za můj klub. Když jsem přestoupil do Chelsea měl jsem 19 let, dobrá můžu rok počkat, ale teď když jsem členem francouzké reprezentace a chci hrát na mistrovství Evropy musím pravidelně hrát ve svém klubu. Nemůžu pořád jenom trénovat a o víkendech sedět doma, občas si zahrát Carling Cup. Tohle nemůžu příjmout."

" Když mně Wenger koupil věděl jaký jsem hráč. Už jsem byl v takové situaci, proto to není pro mně nic nového. Čekám už příliš dlouho. Vím, že Arsenal velmi kvalitní tým, který hraje dobrý fotbal a vede ligu, ale já chci hrát. Pokud nezačnu hrát do vánoc budu muset odejít."

/dailymail/