Diarra: Chci z Arsenalu odejít

 Záložník Lassana Diarra, který v poslední době při zranění několika hráčů se pravidelně objevoval v základní sestavě Arsenalu se dnes blýskl prohlášením, že v lednovém přestupním termínu hodlá opustit Emirates Stadium.

" Je polovina prosince a udělal jsem rozhodnutí: chci odejít z Arsenalu. Důvod je, že mně manažer tady nepotřebuje."

" Nechtějí mně tady. Nerozumím tomu, protože v reprezentaci Francie se dokážu prosadit."

" Když jsem podepsal Arsenal lidé, kteří přestup dělali mi hodně naslibovali. Ale od začátku sezony jsem nastupoval pouze v zápasech, které nebyli příliš důležité. Abych řekl pravdu jsem tím unavený."

" S Mr. Wengerem nemám žádný problém. Nechci ho kritizovat nebo o něm špatně mluvit. Nejsem osoba, která dělá problémy. "

" Když jsem podepsal Arsenal věřil jsem, že budu pravidelně nastupovat a budu pro tým zdravou konkurenci. Ale spletl jsem se."

/skysport/

Danův názor:

" Chci jenom připomenout, že anglické zdroje převzali článek z francouzkých novin L'Equipe, kde se nedávno blýskli podobným rozhovorem se záložníkem Chelsea Maloudou, který svůj nový klub pěkně pomluvil. Na druhý den Malouda rozhovor dementoval. Nevěřím všemu co se napíše"

" Nebo je to pravda a Diarra už ví, jaká bude dnešní sestava. A podle toho jak reaguje bych řekl, že nesedí ani na lavici. To by znamenalo, že všchni zranění jsou v pořádku a proti Chelski nastoupí."