Diarra: Jsem především záložníkem

Poslední letní posila Lassana Diarra připustil, že je zmatený svou součastnou herní situací.

 

Diarra přestoupil last minute z Chelsea, ale zatím si stále místo v základní sestavě Gunners nevybojoval. Arséne Wenger díky konkurenci v naší záloze zatím dává Diarrovi šanci pouze v Carling Cupu a nejspíš ho nechá záhrát i v odvetných zápasech CHL.

Nicméně trenér Les Bleus Raymond Domenech nepřestává narozdíl třeba od Diabyho Diarru do repre nominovat, kde stejně jako v Arse zaskakuje na místě pravého obránce. Což se mu taky extra nelíbí.

" Jsem záložník. Reprezentační tréner mně v minulém zápase postavil na pravého beka, byl jsem spokojený, že jsem mohl nastoupit, ale můj post je záložník."

" Pokud by mohl hrát Willy Sagnol v základní sestavě bych se neobjevil. Potěší mně, když jsem pozvaný do reprezentace, ale moje situace v klubu je stále komplikovaná."

" Ale brzy se všechno vyřeší, protože pokud chci hrát za Les Bleus musím hrávat v klubu. Moje situace se musí vyřešit co nejdříve. Zatím jsem trpělivý."

" V Arsenalu nesoutěžím s Bacarym Sagna, protože jsem záložník. V Arsenalu všichni záložníci hrají skvěle, proto na tréninku tvrdě pracuji, abych byl lepší než oni a čekám na svou příležitost."

/skysport/